Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellenne tennem? Rosszul...

Mit kellenne tennem? Rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, itthon vagyunk 4 en mióta bezárt az ovi. Mindent fertőtlenítek amit a boltból haza hozzunk. Nem megyünk a nagyszülőkhöz. Páromnak van egy fia 8 éves, a szülei gyárban dolgoznak mármit az anyukája és a nevelő apja, sok kontaktjuk van, eddig nem jött ide, nekem már 5 napja nehézlégzésem van a stressztől, alig alszom. Vasárnap ide akarják hozzni, én nem akarom hogy bárki bejöjjön a házunkba a vírus miatt, most én vagyok a szar. Párom megért és nem akarja , hogy bármi bajom legyen, de rosszul is érzem magam ez miatt. Mi a véleményetek?

2020. ápr. 10. 08:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezt már meg kérdeztük, senki nem kötelezhet arra , hogy elhozza, se most, se ha nincs járvány, csak tartásdíj kötelessége van.
2020. ápr. 10. 10:46
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Hívjátok a rendőrséget, és mondjátok el ezt a kényszerítve elhozásos, kapu előtt hagyásos történetet. Meg fogják látogatni őket...
2020. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor mondom: írjon neki a párod egy smst, hogy ha oda meri vinni akkor kihívjàtok a rendőrséget meg feljelentitek szándékos veszélyeztetésért! Ha ezek után tényleg ott meri hagyni akkor meg azonnal hívni a rendőrséget hogy kitette a gyereket az utcára
2020. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ennek semmi köze a te pánikbetegségedhez! Nehogy már emiatt lelkiismeret-furdalásod legyen! (Bár ez az önmarcangolásod is a szorongásod része, amit tényleg kezelni kéne, nem gyógyszerrel.) Ez nem a te hisztid, hanem az államilag kötelezően előírt, járvány elleni védekezés. Nem mérlegelés kérdése, hogy odamehet-e a gyerek, senki nem mehet sehova!
2020. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Jah egyébként meg ha odaállít anyuka a ház elé ki kell hívni rögtön a rendőrséget, hogy megszegte a korlátozást!
2020. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Szal mert te panikolsz azert nem lathatja a gyerek az apjat honapokig?

A gyereknek joga van a lathatashoz ! Joga van talakozni az apjaval !

Ha nem engeded a gyereket akkor TE veszelyezteted es az anya joggal jelenthet fel a lathatasi jog megakadalyozasa miatt.



A sok buta embernek meg. Ne csak a csaj oldalarol nezzetek janem annak a 8 eves gyereknek az oldalarol is!

2020. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó micsoda hülyeségeket tudsz te összehordani😂 A kérdezőt hol lehetne már feljelenteni? Max az apukát, de a veszélyhelyzet miatt jelenleg őt se, meg amúgy máskor se foglalkoznának vele különösebben. Én speciel a gyerek oldaláról is nézem a dolgot és az én gyerekem ilyen helyzetben inkább sírna bent a szobájában egész nap, ahol tudom hogy biztonságban van, mint hogy kiengedjem akár a hàz elé is. De amúgy komolyan utolsó, ha durvább járvány lenne, pl ahol azt mondják a gyerekek nagyrésze elkapja és belehal akkor is így néznéd a dolgokat, hogy oké, nem baj, inkább megkockáztatom, nehogy már egyszer ne az legyen amit a gyerek akar
2020. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végülis?
2020. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
anyósomhoz adták le.
2020. ápr. 14. 16:01
 20/22 anonim ***** válasza:
Jah végülis akkor csak annyi volt a lényeg, hogy megszabaduljanak tőle
2020. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!