Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellenne tennem? Rosszul...

Mit kellenne tennem? Rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, itthon vagyunk 4 en mióta bezárt az ovi. Mindent fertőtlenítek amit a boltból haza hozzunk. Nem megyünk a nagyszülőkhöz. Páromnak van egy fia 8 éves, a szülei gyárban dolgoznak mármit az anyukája és a nevelő apja, sok kontaktjuk van, eddig nem jött ide, nekem már 5 napja nehézlégzésem van a stressztől, alig alszom. Vasárnap ide akarják hozzni, én nem akarom hogy bárki bejöjjön a házunkba a vírus miatt, most én vagyok a szar. Párom megért és nem akarja , hogy bármi bajom legyen, de rosszul is érzem magam ez miatt. Mi a véleményetek?

2020. ápr. 10. 08:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mit gondolnak, de párom nagyon össze vestett az anyukájával, hogy mindenhol azt halljuk ne menjen az unoka a nagyszülőhöz, rádásul párom szüleinek magas a vérnyomásuk. Azt mondta anyósom megsajnálta a gyereket, hogy mindig otthon van, én is sajnálom a fiam mert mindig vonatozni akar, de most nem mehetünk.
2020. ápr. 17. 09:02
 22/22 anonim ***** válasza:
Anyósnak meg kell magyarázni, hogy most minden gyerek otthon van, nem csak az ő unokája, mellesleg meg a párod helyében az exet küldeném el melegebb éghajlatra, nem igaz hogy valaki ennyire értelmi fogyatékos legyen, hogy nem érti meg a nemet
2020. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!