Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassambe a szüleimnek...

Hogy mutassambe a szüleimnek a feleségem?

Figyelt kérdés
Nem volt túl jó kapcsolatom a szüleimel.De úgyérzem ez egy olyan dolog amit azért tudniuk kellene,pláne hogy útban az unoka.

2020. ápr. 12. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Beszélsz velük.

Anya-apa..szeretném, ha a megismernétek a feleségemet és rendeznénk a megromlott kapcsolatunkat.

2020. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Most milyen? Találkoztok személyesen?
2020. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az #1 kommentelő leírta, szerintem az egy ésszerű mód😊
2020. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Elég annyit mondani nekik hogy nemsokára nagyszülők lesznek.Jól értem hogy a lagzira sem hívtad meg őket?
2020. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Hat, én még ah esküv ő előtt bemutattam volna... Ha nem jó a kapcsolat, ez meginkabb elrontja. Amúgy minek az eg3sz, ha eddig xartal rájuk?
2020. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 nem volt lagzi.

#5 nem xarok rájuk,de ha nem keresem őket, akkor sem erőltetik magukat.

2020. ápr. 12. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Hat felénk a házasulandó pár hívja meg a szülőket, nem a szülők rohannak a gyerekek után, hogy mikor akartok összeházasodni, de mindegy....
2020. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
77%
Csak szólj nekik hogy lesz gyereked, ha érdeklődnek akkor mutasd be a feleséged, ha nem, akkor felesleges ezzel baszakodni. Te letudod hogy szóltál de konfliktust ne vállalj feleslegesen.
2020. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha útban van az unoka, tedd arrébb :)

Egyébként ha vállalható a viszony, akkor hívd meg őket egy étterembe (semleges hely) bemutatni, ha nagyon elmérgesedett akkor küldj egy képet rólatok hogy kedves szüleim ő a feleségem Gizi, aztán egyet pár hónap múlva a gyerekről hogy ő itt unokátok Sanyi. Ha akarják, ezek után felveszik a kapcsolatot veletek, ha nem, akkor se tudják rátok sütni hogy még csak nem is szóltatok. Sok boldogságot!

2020. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!