Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a virus miatt a szüleim, kb. megtiltottak nekem mindenféle társas kontaktot?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem házibulizni akarok egy húsz fős társasággal, csak nekik az is baj, ha beülök a kocsiba a baratnőim mellé, és elmegyek hozzájuk pl. kavézni, beszélgetni. Kialakukóban van egy új párkapcsolatom, de szabalyosan tiltanak a sráctól, mellé se ülhetek be az autóba, szigorúan csak szabadban talalkozhatunk, megtartva a távolságot. Szüleim nem veszélyesztetett korosztály, és még csak betegségük sincs. Viszont én kezdek becsavarodni, jelenleg a munkahelyemen is zárva, és nálunk nincs home office.

Szégyellem, hogy 23 évesen ezt kell átélnem.


2020. ápr. 15. 12:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%
Kéddező, én szülő vagyok. Külföldön élünk, itt sokkal szigorúbbak a szabályok és keményen büntetik a megszegőit. Van egy kamasz és egy kamaszodó gyerekem. Hetek óta nem látták a barátaikat. Hidd el, egy 16 évesnek nem egy leányálom, hogy a szülei és a huga az egyetlen társasága. Itt még a szabadban lévo sporttevékenység is tilos. Ez van, el kell fogadni, és remélem hogy minden szülő olyan mint a te szüleid, és akkor nyáron haza tudunk menni, mert vége lesz ennek a rémálomnak.
2020. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
A kijárási tilalom azt jelenti, hogy elmehetsz dolgozni, bankba, boltba, orvoshoz, gyógyszertárba. Nem kezdesz most lakásfelújításba, nem mész kávézóba, a nagyihoz húsvétra és kávézni a szomszédba sem. Pont.
2020. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%
Ja, elég szégyen, hogy 23 évesen szövegértelmezési problémáid vannak és nem sikerült a kijárási korlátozásról szóló rendeletet megértened
2020. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább azt szégyellném a helyedben, hogy ennyi idősen nem fogom fel miért teszik ezt a szüleim. Magadtól kellett volna erre a döntésre jutnod (mármint hogy otthon maradsz a kis fenekeden), nem hogy még meg is kelljen tiltaniuk neked...
2020. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%
Szégyellheted is, hogy 23 évesen nem magadtól jut eszedbe betartani a biztonsági szabályokat, hanem a szüleidnek kell tiltással elérni, hogy betartsd.
2020. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
83%

Igazuk van. Tudod soha nem lehet tudni. Lehet amíg valamelyik barinőddel dumcsiztok meg kávézgattok egymásnál addig te vagy ő átadjátok egymásnak ezt a szart. Nem beszélve az új párkapcsolatodról. Honnan tudod merre járkál a csávód és kikkel találkozik?

Én se barinőzök, hanem eljárok dolgozni meg boltba aztán otthon vagyok.

Mit nem lehet ezen felfogni?

2020. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Téékáá ***** válasza:
5%
Teszteltesd le és mehet a kamaty🤪
2020. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%
Akkor szépen elköltözöl otthonról és oda mész, ahova akarsz.
2020. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
73%

"Aztán 23 évesen ki parancsol neked? Én is csak bejelentem hogy majd jövök. Legyél már önállóbb kicsit.

"


A saját lakásodban. Máséban nem.

2020. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
86%

"Szüleim nem veszélyesztetett korosztály,"


Egészséges fiatalok is kerültek intenzívre és haltak is meg.

2020. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!