Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a virus miatt a szüleim, kb. megtiltottak nekem mindenféle társas kontaktot?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem házibulizni akarok egy húsz fős társasággal, csak nekik az is baj, ha beülök a kocsiba a baratnőim mellé, és elmegyek hozzájuk pl. kavézni, beszélgetni. Kialakukóban van egy új párkapcsolatom, de szabalyosan tiltanak a sráctól, mellé se ülhetek be az autóba, szigorúan csak szabadban talalkozhatunk, megtartva a távolságot. Szüleim nem veszélyesztetett korosztály, és még csak betegségük sincs. Viszont én kezdek becsavarodni, jelenleg a munkahelyemen is zárva, és nálunk nincs home office.

Szégyellem, hogy 23 évesen ezt kell átélnem.


2020. ápr. 15. 12:55
1 2 3 4
 31/35 Téékáá ***** válasza:
7%

30as

Honnan szeded, h egészséges fiatal belehalt?

Max autóbalesetben és kimutatták nála a hazug olaszok

2020. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
72%
Még, ha egy 13 éves gondolkodna így azt megérteném, de 23 évesen azért több eszed kéne, hogy legyen. Te nem nézed a híreket egyáltalán?
2020. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
79%
Én a szüleidet sajnálom, hogy 23 évesen is ilyen ostoba a gyerekük
2020. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de aki fiatalabban halt meg, annak voltak más betegségei is.

Vigyázni kell persze! Az szomorú, hogy enyi embernek egy kezmosást is tanítani kell!

De én buszon dolgozom, oké elvagyunk zárva. Boltba is megyek, kutyákat is vinni kellem! Anyámhoz vagy épp páromhoz a gyereket, mert ugye ovi nincs, dolgozni meg kell! Most vettünk házas, minél hamarabb be akarunk költözni, azt is csinálgatni kell!

Papámhoz nem megyünk (82 éves, hiába egészséges, féltem).

Szabadtéri program lehet, pl ha annyira nem bírod, akkor ne kocsikázzatok, hanem az erdőbe setaljatok! Esetleg, ha megoldható és úgy álltok, akkor egy időre költöz a párodhoz (bár olvastam, hogy még csak alakul).

Én a szüleid is megertem, de valahol téged is! Énis kezdek besokalni és nem a vírusba kattanunk meg, hanem az állandóan maradj otthon...stb.. Meg a válság ami ezután jön... De ezen is túl leszünk.

Sima influemzaba többen haltak meg mint a Koronába, tudom az gyorsabban terjed, stb...

Sztm mindenki vigyázzon magára úgy ahogy tud, akár vagy épp nem akar!

2020. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Savlekotő ***** válasza:
19%
23 évesen már rég le kellett volna válni nem picsogni barátnő meg pasika miatt. Ugy kezelnek mint egy 10 évest mert hagyod nekik.
2020. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!