Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyámmal, mit...

Összevesztem anyámmal, mit mondtok?

Figyelt kérdés

Hali, 4 napja nem beszélek vele, csak azt ami nagyon szükséges.

Előzmény: Szombaton bogrács volt nálunk, itt voltak haverjaim is, este bejöttünk a házba, nekem rontott, hogy ez az első és az utolsó, mert hogy ő nem tud aludni. Könyörgöm nem tartok bulit, régóta nem is volt semmi. Egyik pillanatban ilyen másikban olyan, beégetett mindenki előtt, sikerül leérettségiznem úgyis lépek innen, mert unom azt hogy olyan mint az időjárás. Elegem van ebből már.


2020. ápr. 22. 16:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
Anyádnak van igaza. És hogy tervezel lelépni érettségi után? Anyuciék fizessék azt is? :-D Szánalmas vagy.
2020. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
80%
Hisztis vagy, anyád se szeret :DDDD
2020. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha az én gyerekem lennél 1.megsem engedtem voln hogy idehozd a haverjaid, 2 vágtalak volna úgy nyakon a haverjaid szeme láttára ha ezt mégis megteszed, hogy csak zörög. Szedd már össze magad, takony 17 éves vagy mit vársz, hogy majd anyád bocsánatot kér, mert a saját házában, mert szolni neked hogy szedje mindeki a motyóját aztán irány haza?
2020. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Tenyérbe mászó a stílusod.
2020. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
Szard le, addig is csend van.
2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell azonnal a kérdezőnek esni, nyilván néhány sorból nem tudjuk megítélni, hogy ő vagy az édesanyja milyen személyiség, milyen a viselkedése.

Kérdező, lehet, hogy legközelebb, ha valamit szerveznél hozzátok, kérdezd meg anyukádat. Lehet, hogy pihenni szeretne és akkor gond nélkül meg tudja mondani, te pedig nem akkorra szervezel összejövetelt, ha meg más okból ellenkezik, akkor akár oda is hívhatod magatokhoz egy kicsit vagy vihetsz neki is egy tányérral abból, amit készítetek.

2020. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
82%

"Néhány sorból nem tudjuk megítélni"

A nagy többségnek sikerült, elég volt az "igen pont most", meg a nyegle nemtörődömség!

2020. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy koronavírustól függetlenül is a társas együttélés egyik alapszabálya hogy a velem egy légtérben lakókkal egyeztetek mielőtt hangos vendégeket hívok. Családdal, lakótárssal, adott esetben még a szomszéddal is előre illik megbeszélni hogy jönnek, tisztázni hogy hol, meddig lesznek, megkérdezni hogy alkalmas-e az időpont, alkalmazkodni ha nagyon nem. Úgyhogy itt nem neked van igazad.
2020. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy te 17 éves, hanem csak egy unatkozó takony, aki kamu kérdésekkel hergeli az embereket, mert unalmas otthon tespedni.

Tipikus kamu kérdés: felháborító sztori, amire mindenki ugrik, meg 1-2 komment a kérdezőtől, ami olaj a tűzre aztán hagyja az embereket, hadd idegeskedjenek.

2020. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%
Azért esünk neki szegény kis kérdezőcskének, mert kibszott kijárási korlátozás van érvényben. Mégis ki ő a nyomorult 17 évével, hogy azt képzeli, rá nem vonatkozik ugyanaz, ami a többi emberre?
2020. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!