Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyámmal, mit...

Összevesztem anyámmal, mit mondtok?

Figyelt kérdés

Hali, 4 napja nem beszélek vele, csak azt ami nagyon szükséges.

Előzmény: Szombaton bogrács volt nálunk, itt voltak haverjaim is, este bejöttünk a házba, nekem rontott, hogy ez az első és az utolsó, mert hogy ő nem tud aludni. Könyörgöm nem tartok bulit, régóta nem is volt semmi. Egyik pillanatban ilyen másikban olyan, beégetett mindenki előtt, sikerül leérettségiznem úgyis lépek innen, mert unom azt hogy olyan mint az időjárás. Elegem van ebből már.


2020. ápr. 22. 16:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Sürgősen kérjèl tőle elnézést, amiért ilyen egoista gyereke született.
2020. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Na te aztán igazán tiszteletlen vagy. A tojáshéj a valagadon lóg de te vagy az atyaúristen.
2020. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted, mi válaszolunk. Azt hitted neked adunk igazat? A két szép szemedért te se leszel másabb, mint én vagy más ember. Látom jól a fejedre estél, mert nulla vagy emberileg. Kiírtál egy kérdést, amire nem olyan válaszokat kaptál, mint vártad. Ez van, ezt benézted fiam! Jó nagy gy.kér vagy!! De megmondom én neked a tutit! Anyádat sajnálom, hogy ilyen szánalmas gyereke lett, nem ezt érdemelte az biztos! Lépj le tőle minél előbb, mert megkeseríted az életét!!!! Nézzél már magadba te agyatlan!
2020. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kijárási korlátozás van neked akkor kellett áthívni barátokat ,hát neked sem de barátaidnak sincs több eszetek mint egy marék lepkének.

És anyádnak van igaza.

2020. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyáddal is így beszélsz, nem csodálkozom, hogy dühös lett rád vagy hogy nem beszél veled.
2020. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy takony kis pojáca vagy. Sürgősen vegyél vissza a pofádból és köszönd meg anyádnak, hogy egyáltalán megengedett neked bármilyen bulikázást járvány idején, úgy, hogy ő is ott volt. Mondjuk felénk csak az igazi lúzerek tartanak bulit úgy, hogy anyuka a házban van :))

Ha meg egy ilyen visszataszító kis pisis lenne a szomszédom, arra én simán ráhívnám a rendőröket, ha kijárási korlátozás alatt dajdajozik. Nem vagy te senki, hogy rád ne vonatkozzanak a szabályok. Szóval ne “igen pont most”-ozzál. Vagy majd akkor, ha röppen a bünti. Persze azt is anyád fogja fizetni, akkor meg letojod úgyis.

2020. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
De egy taknyos kis idióta vagy te, hallod. :D
2020. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam tizenéves még 5 éve de ekkora pofám nem volt. Kérj bocsánatot anyukádtól
2020. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
HA UGYAN sikerül leérettségizned ennyi ésszel, ami neked jutott!
2020. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

"4 napja nem beszélek vele, csak azt ami nagyon szükséges."

Gondolom, azt is szükségesnek tartod, hogy kaját, tiszta ruhát, takarítást kérj tőle.

A bgrács mellékes, de a húst és a hozzávalókat a te pénzeden vetted, vagy anyádat küldted az ő pénzén a henteshe.z?

.

Ugye, azért még ott nem tartasz, hogy megkérdezd anyádtól, mikor tesz arról hogy megörököljed tőle a házat, hogy kedvedre azt csinálhass, amit akarsz?

.

"úgyis lépek innen"

Ideje, vár az utca!

2020. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!