Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Én ezt nem...

Most mit tegyek? Én ezt nem bírom idegekkel. Óriási a baj.

Figyelt kérdés

A szüleim iszonyatosan felidegesítettek így a késő délután volt egy elég komoly vitánk és hát eléggé ideges lettem és felmentem és kur.va nagy erővel nyitottam ki az ajtót.

Amivel nem lett volna még baj ha nem lenne egy Street workoutos tesóm kézállásos gyakorlat közben (közös szobánk van).

Ahogy kinyitottam az ajtót nagyon szerencsétlenül esett és így állt a karja _|

De sajnos emellett a sarkát bevágta az ágy szélébe így csak sántikálni tud.

Erre mindenki nekem esett őt bevitték én nem mentem velük mert nem akartam hallgatni a papolásukat és igazából azóta bent vannak és nem tudok semmit.

Nem akartam neki ezt okozni nem is tudtam ,hogy mit csinál egyébként jó testvérek voltunk de nagyon félek ,hogy ezután utálni fog egy életre.

Nem akartam neki ezt csak szimplán ideges voltam a szüleim miatt és ennyi.

Nem gondoltam ,hogy ez lesz belőle.

A szüleimmel azon vesztünk össze ,hogy sokat játszom a gépen és ugye most eleve tanulás miatt is kell a gép ugye és azt mondták akkor ha így folytatom akkor csak arra adják oda a gépet ameddig óra van.

Ezt most nagyon röviden fogalmaztam meg és szépen bővebben nem akarok belemenni.


2020. ápr. 22. 21:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/178 anonim ***** válasza:
16%

Valószínűleg kapni fogsz egy hatalmas leb*szást / fejmosást, esetleg egy-két pofont is a szüleidtől, DE:


Nem érezd magad hibásnak azért, mert a tesód megsérült. Írták itt fentebb is, akárhogy nyitod ki az ajtót, megsérült volna a tesód, szóval teljesen felesleges ezen magad rágnod. A számítógépezésből pedig tényleg vegyél vissza egy kis időre, legalább 1-2 hétig. Tesód hány éves?

2020. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/178 anonim ***** válasza:
65%

azért egy ilyen sérüléshez nem csak egy gyenge ajtónyitás kellett :S

a csapkodás akkor is proli szokás, legalább a jövőben hanyagold ezt az életedből...

2020. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/178 A kérdező kommentje:

Persze indulatos vagyok csak nem látok bele a helyzetbe ,hogy ez nem volt más mint egy szerencsétlen időzítés.

Ha fél sőt mit beszélek ha 10 percel később nyitom ki úgy az ajtót semmi baj nem lett volna és most nem lenne itt ez a kérdés.

Igen meglehet ,hogy indulatos voltam mert nem akartam ,hogy elvesszen az 3-4 óra amit játszással töltök délután ami nekem a kikapcsolódást jelenti a sport mellet.

Csak ugye mivel legalább még ennyi időt vagyok gépnél a tanórák miatt ez nem tetszik nekik , hogy 6-8 órán keresztül nyomom (részletekbe persze ha lemegy a tanóra akkor megcsinálom a szokásos mozgások meg ami kell másnapra és utána nyomom megint) de nekem erre szükségem van.

A gép előtt töltött 6-8 órából csak a fele játék.

A másik fele a tanórák amiket tisztességesen és szabályosan csinálok

2020. ápr. 23. 00:37
 24/178 A kérdező kommentje:

És ez a legszélsőségesebb eset volt ami csak törthénhetett.

És igen most megvédem magam mert itt nem csak az indulatom a döntő hanem az ,hogy ez tipikusan az a helyzet ,hogy rosszkor voltam rossz helyen.

Ez kb azzal egyenlő ,hogy mész utcán tök nyugodtan és pont a te házad mögött van egy sorozat gyilkos aki elvágja a torkod.

2020. ápr. 23. 00:42
 25/178 A kérdező kommentje:
Hátad*
2020. ápr. 23. 00:42
 26/178 anonim ***** válasza:
54%

nézd még ha igazad is van (bár kétlem) akkor is ha kulturáltan viselkedsz akkor ez nem következik be. Ha szimplán dühösen bemész a szobádba,de nem csapkodva stb. akkor ez mind nem történik meg.

Mentegetheted magad,de ezért csakis te vagy a felelős.

2020. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/178 anonim ***** válasza:
81%

A jövőre nézve ne feledd, hogy egy ilyen idulatos ajtócsapkodásnak sokkal súlyosabb következménye is lehetett volna. Pl.: nem a sarkát, hanem a fejét veri be az ágyszélébe, vagy éppen lehajol, s a kilincs betöri a fejét, stb.

Próbáld visszafogni magad, mert ennek nem lesz jó vége.

2020. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/178 anonim ***** válasza:
31%

Ha helyedben nagyon kibirnam, hogy most egy honapig nem gepezek jatek miatt. Olvass helyette, akar a neten vagy keress tesldnak gyogytornaszt blabla, de bird ki. Egyreszt kiderulne mekkora fuggosegben vagy a jatek miatt (vagy vagy nem ha nagyon fog hianyozni es eletbevagoan fontosnak erzed ne szallj ki a "csapatodbol", akkor bizony komoly fuggosegben vagy es az nagyon nem okes, de az a te bajod).

Masreszt igy mindenki latna, hogy Valoban szanod-banod a hevesseged es mindenki tök elegedett lenne veled.


Egy honap nem sok ido...


Tesodat nagyon sajnalom. Alap esetben ha csak kopogas nelkul benyitsz is lehet megutid az ajtoval (irtad szoktal kopogni), de ha olyan vagy, mint az en ferjem fia, akinek amikor eldurrant neha az agya (szinten gepezes miatt) tort zuzott es peldaul a sajat szibaajtajanak a zarjat kitepte, akkor te tenyleg olyan erovel nyithattad az ajtot, hogy csoda nem a fejet zuztad szet valami modon.

Tehat mindegy mitol szallt el az agyad, tesod karja az a te felelosseged teljes mertekben. Ezt be kellene latnod es akkor buntudat helyett oszinten bocsanatot tudnal tole kerni es elmondani neki igaza van.


17-es (ha te irtad orvos nem mondd ilyet): DE MONDANAK ennel sokkal durvabbakat is mondanak paxienseknek vagy azok szuleinek es orulj te ezt elkeozelni se tudod, mert ezek szerint alapvetoen nincs kozod a magyar egeszsegugyhoz es egeszeges vagy.

Egy ilyen serules igenis komoly kovetkezmenyekkel jar. Sok embert ismerek, akik o csak egy ficam, csak randulas, csak reszleges szalagszakadas...es utana mégse volt mar soha ugyanolyan a terduk/valluk/konyokuk/bokajuk/csuklojuk. Es bar sok munkaval persze vissza lehet sokmindent hozni, de nagyon nem mindegy, hogy valakinek 20 vagy 40 vagy 60 evesen tortenik egy ilyen es emiatt kell utana elete vegeig szivnia.


Persze kerdezo tesod maje megenyhul, de a te hozzaallasod azert eleg gaz a kommentjeid alapjan. Higgadj le es a gepezest jatek celjabol egy idore hanyagold, tesodnak meg jarj mindenben a kedveben par hetig legalabb.

2020. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/178 anonim ***** válasza:
66%

sürgősségin nem mond ilyet az orvos, ahhoz, hogy ilyet kijelentsen, nem egy sürgősségis ellátás kell


pláne olyat nem mond egy orvos, hogy húzódzkodást felejtse el...ezt nem egy orvos fogalmazta

2020. ápr. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/178 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg, ha a tesó az ajtófélfán street workoutol, akkor ne a zárt befelé nyíló ajtó mögött csinálja, mert ennyi erõvel bárki fejbe ba.zhatta volna az ajtóval. Ide agy, meg logikus gondolkodás kell, nem bocsánatkérés.
2020. ápr. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!