Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a szülő szájon puszilja a gyerekét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem akarok pálcát törni a dolog felett, sok helyen látom ezt, sokszor ismerősöknél is tök természetes hogy amikor jön anyu, rögtön szájon csókolja a gyereket. Van ahol a gyerkőc így szocializálódik kiskorától, de nekem mégis furcsa ez az egész (talán mert nálunk sosem volt divat).

2020. ápr. 24. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ez beteges. :-/
2020. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Imádom a gyerekeim, ők a mindeneim, de eszembe nem jutna szájon puszilni őket - nekem se volt ilyenben részem.
2020. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
64%
Fuuu hát elég sokáig mi is szájra puszival köszöntünk anyuval. Akkor az volt nekünk a normális, viszont így visszagondolva azért elég furi..
2020. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem.. a száját majd egyszer a szerelme csókolja.. intim dolog. Ismerősömet még 13 évesen is szájon csókolta az anyja..( lány). Majdnem rosszul lettem..
2020. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem gusztustalan.
2020. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk volt ilyen anyámmal,így felnőttként én nem csinálnám a gyerekemmel,de bele se haltam,meg anyám sem egy beteg állat ,szóval szerintem jelentéktelen .

A sok neveletlen hisztigép sokkal jobban zavar .

2020. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Undorító, mocskos dolog. Van némi pedofil beütés az ilyen szülőben.
2020. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is bizarr. Ha nèha látok ilyet, mindig kiráz a hideg
2020. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Le lehet pontozni, de volt benne részem. Apám is így kezdte, kilenc éves voltam amikor először megerőszakolt. Beteg állat mind aki ezt teszi a gyerekével. Csak van amelyik nem mer továbbmenni-a gyerek szerencséjére.
2020. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%

Ez régen volt divat inkább. Na, azért manapság is vannak olyan családok, ahol ez nem fura.

Nálunk is így volt, de csak kicsi gyerekkoromban. Szerintem olyan 7-8 éves kortól már nem volt szájrapuszi.

Láttam egy-két osztálytársamnál is, hogy a szüleiket így puszilták meg. Szintén még kisgyerekként. Én most 40 vagyok.

David Beckhamnek is van olyan fotója a neten, mikor az egyik gyereke megpuszilja a száját. Emlékszem annak idején nagy port kavart, mikor megjelent a lapokban a lesifotós által készített kép. Kb. 10-12 éve lehetett.

A Dancemoms sorozatban is van olyan, mikor a kb. tízéves Chloe szájrapuszit ad az anyjának. Ez kb. 8 éve volt.

Nemrég újranéztem a Nők a pult mögött c. sorozatot a YouTube-on, ott is volt szájrapuszi, sokkolt engem is, mert a 16 éves leányzó (a főszereplő lánya) a filmbéli APJÁNAK adott szájrapuszit!

2020. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!