Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a szülő szájon puszilja a gyerekét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem akarok pálcát törni a dolog felett, sok helyen látom ezt, sokszor ismerősöknél is tök természetes hogy amikor jön anyu, rögtön szájon csókolja a gyereket. Van ahol a gyerkőc így szocializálódik kiskorától, de nekem mégis furcsa ez az egész (talán mert nálunk sosem volt divat).

2020. ápr. 24. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
Szőrös hónalj is volt a Nők a pult mögöttben! :D A színésznő ráadásul egy fiatal, gazdag családból való bolti eladónőt játszott a sorozatban.
2020. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyos kultúrákban teljesen megszokott, mindennapos dolog. (Amerikában is pl)


Nekünk fura, mert a szájra puszi egy intim dolog, két szerelmes ember között. Ők nem gondolnak semmi ilyesmire, amikor szülő-gyerek ad egymásnak puszit.

2020. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%

Nem normális. A gyerek ezt fogja megszokni, mint normális üdvözlési forma...

Inkább az arcra puszi legyen a megszokott, szájra épp elég lesz az intim partnereivel. Nem is értem mi ebben a jó a szülőknek vagy a gyereknek...

2020. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ez nekik legalább annyira természetes, mint nekünk az arcrapuszi, és a gyereknek is. Egyébként szerintem ha egész kisgyerekkorában szájoncsókolgatják a szülők a gyereket, egy idő után akkor is ciki lesz, és elhagyják a dolgot.
2020. ápr. 24. 22:07
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Fontos tisztázni, hogy a gyerekek számára ez a fajta viselkedés nem hordoz szexuális tartalmat, ahogy egy átlagos szülőnek sem.


A nyugati kultúrában a gyerek szájára adott puszi olyan határeset mint az egy ágyban alvás, a közös fürdés, illetve hogy kell-e egy kislányra bikinifelsőt adni már akkor is amikor „nincs is mit takarni.

2020. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
28%
Egyáltalán nem, ez beteges. Az oké,hogy arcon meg homlokon puszilják. De szájon?! Ez gusztustalan, és sérti a személyes jogokat.
2020. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem beteges, ha az nem nyelves csók. Én simán szájon puszilom baba kora óta, pedig már 6 éves. Nem állandóan, de néha csak úgy jön. Mondjuk én mindig is agyba-főbe puszilgattam, pici baba kora óta, a tarkóját, a pofiját, kezét, mindenét, akárhol is voltunk, ösztönösen jött, hogy puszit adtam neki. Mindig csodálkozva néztem, hogy a legtöbb nőnek ez nem olyan természetes és nem puszilgatják állandóan a babájukat. Mondjuk nekem az is kiakasztó volt, hogy képesek voltak a babát akkor is a szőnyegen tárolni, amikor szegényke azt se tudta, hogy kalimpáljon, hogy vegyék már kézbe. Én ösztönösen cipeltem magamon, mint egy kis majmot, le se akartam tenni.

Ja, és nem vagyok pedofil és anyuka vagyok és ő kislány, de időnként még most is kap egy puszit a szájára. Lehet lepontozni.

2020. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem azt mondom, hogy pedofil az ilyen szülő, de nem normális. Ennyi erővel akár le is taperolhatnád, mert szegény gyerek nem úgy születik, hogy tudja hogyan kell viselkedni, hanem tőled tanulja. Ha kézen állva közlekedsz ő is úgy fog. És fontos, hogy nem csak otthon, nem csak veled fog így viselkedni, hanem az oviban is és bizony vadidegenekkel is
2020. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
Kicsinek minket is szájon puszilt anyukák,énis szajon puszilom a testvéreim gyerekeit,de persze van egy határ,10 eves korban azért már nem,de míg gyerek nálunk ez a megszokott!
2020. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Elég szomorú hogy alap ilyen durván belemászni a gyerek intimszférájába. Főleg ilyen visszataszító dolgot belenevelni, mintha normális lenne- hisz igazából nincs választása a gyereknek.
2020. ápr. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!