Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon nagykérés ez a lányom...

Nagyon nagykérés ez a lányom felé? Ti elvárnátok?

Figyelt kérdés

Gyesen van az unokámmal, velünk egy kertben laknak ők ketten. Szezon munkán dolgozom kb 6kmre, egy erdős úton kell végig mennem ahol csak autók mennek, én pedig csak kerékpárral tudok menni.

A helyzet pedig az hogy én félek, és jó volna ha elvinnének de kora reggel kellene felkelniük mivel 7 órakkor nekem már kezdődik a munka. Nekik is kellene kelni akkor mondjuk 6 órakkor. A megszokott fél 8 helyett azért ez nekik megterhelő, és délután 5re vissza jönni értem.


2020. máj. 10. 20:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj meg vezetni.
2020. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

6 km biciklivel 20 perc. Milyen széles és milyen meredek az az az út? Mások nem járnak rajta biciklivel?

Én sem örülnék, ha gyerekestől 7-re kellene elvinni az apámat és 5-re értemenni, tehát az egész heti beosztásomat ehhez kellene igazítani. Más megoldás nincs? Ismerősöd nem megy autóval dolgozni ugyanakkor?

2020. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Te valamiert felsz egy 6 kilometeres uttol, cserebe a lanyod keljen fel 6-kor a max. 2-3 eves gyerekkel egyutt, hogy teged szallitgasson es persze autozzon veletek a gyerek is, hiszen egyedul hagyni ugyebar nem lehet. Te is erzed hogy ez nem oke, ugye?


Kell venni 300 forintert a teszkoban lathatosagi mellenyt meg a biciklire rendes vilagitast es macskaszemet, aztan nem kell felni az uton se.

2020. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2# nem meredek, de sok a kanyar, más megoldás nincs. Sajnos nincs aki vigyen, nem jár arra senki, mert ez egy "tanya".


3# nem az autóktól félek hanem hogy esetleg leütnek vagy rosszul leszek az úton, egyszer például elestem azóta kicsit félek.

Igazából ez a szezon munka május közepétől október elejéig tart.

2020. máj. 10. 21:11
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy várnám el. Nagy kérés.

Gondolom, nemcsak te jársz oda dolgozni. Menj a többiekkel, ha félsz egyedül.

2020. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

Mi együtt laktunk a nagyszülőkkel az ő házukban. Kocsit akartam venni, és mikor szóltam nekik erről, a nagymama kifejtette, hogy az jó lesz, mert kora reggel elviszem őt bevásárolni, aztán ha bejárta a piacot, hazavisszük az árut, és elviszem a nővéréhez, olyan 3 óra múlva érte megyek, elviszem egy étkezdébe, oda beülünk, eszünk, aztán hazajövünk kocsival. És így legalább mindennap ki fog mozdulni. Eközben én home-officban dolgoztam odahaza. Azt mondta erre, legföljebb este kicsit majd tovább fennmaradok, hogy behozzam a délelőtti utazgatást.


Nem vettem kocsit.

2020. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Kedves nagypapa, komolyan elvárnád, hogy mint az óvodás gyereket az óvodába, hurcoljanak téged naponta oda meg haza? Áruld el: miért nem szerzel jogosítványt inkább?
2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, ha férfi lennék nem félnék!
2020. máj. 10. 21:16
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Igen :( nagy kérés sajnos.
2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

"Nem vettem kocsit."


hát elég hülye vagy. Egy öreglány terrorban tart. kár h nincs tököd.

2020. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!