Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám veri az anyámat, mit...

Az apám veri az anyámat, mit tehetnék!?

Figyelt kérdés
Mármint nem félholtra veri vagy ilyesmi, de nagyon gyakran megpofozza, megalázza, kb egész nap csak kiabál vele..és anyám nem akar válni, mert ez neki "jó"...neki ez a természetes, de én tudom, hogy ez borzalmas.. és ezt a 3 kiskorú gyerekük előtt.. velünk is sokat kiabál, de nem üt meg. Nagyon sajnálom őt, és ez engem is megvisel. Nyilván nem jelenthetem fel a saját apámat, semmi értelme nem lenne. Igazából nem tehetek semmit?

2020. máj. 19. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne segítséget kérni bántalmazott nőkkel foglalkozó egyesületektől, de ha anyukád úgy érzi, rajta nem kell segíteni, nem hiszem, hogy sokmindent tudnak tenni.


Feljelentést lehetne tenni, de félő, hogy azért rögtön ugye nem viszik el apukádat (ha egyáltalán), így a jelentés kiderülése után még erőszakosabb lesz. Ideális esetben előbb vagy ezzel egy időben el kéne költözni (akár anyaotthonba), de ebben anyukád, gondolom, megintcsak nem partner.


Én azért megpróbálnék beszélni anyukáddal, próbáld meg meggyőzni, elsősorban neki van lehetősége tenni. Te a legidősebb gyerek vagy? Hány éves vagy?

2020. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolom fél váltani. Menni albérletbe 3 gyerekkel és inkább tűr. Pedig hosszabb távon jobb az ilyen embert elkerülni. Nem csak az anya de a gyerekek is rámehetnek
2020. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!