Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkretesz minket az anyám....

Tönkretesz minket az anyám. Miért csinálja ezt velünk?

Figyelt kérdés

Este jövök haza, és állandóan azt vágja a fejemhez az anyám, mindennap, hogy hogy beszélek vele stb. De egy szót sem szólok. Aztán mindig azt mondja nekem, hogy ma kell elmenni a község házára aláírni a papírokat, hogy nem megyünk oda lakni. De egy szóval sem mondtam, hogy nem megyünk oda lakni, csak annyit mondtam, hogy nem tudom, hogy fogom-i győzni fizetni az albérletet. Mondtam, hogy megoldom, de nem mondtam, hogy nem megyünk oda. De ő már az én helyemben intézkedik.

Hogy ő beteg, én arról nem tehetek. Normálisan beszélek vele. Egy szobát akarnak csinálni nekem, jókor gondolkodnak. Nem szeretnénk a szüleimnél lakni, mert állandóan avatkozni fognak közénk. Az anyóssal jobban kijövök mint a saját anyámmal. Ő se érti, miért minden áron külön kell költözni. Tegnap azt mondta az anyám, hogy az apu kiakar rúgni a házból, hogy ahogy viselkedem.


Miért csinálják ezt velünk a szüleim? Depressziós vagyok már ebből. Minden este munkából haza jövök, és ezt vágja a fejemhez állandóan, hogy hogyan viselkedem. Tönkretesz az anyám. Megőrülök.


Mit tegyünk? Kérlek segítsetek. Szlovákiából származunk. Albérletbe nem mehetünk, mert csak én keresek, és kitudja megélhetésre mennyi pénz maradna a fizetésből.


2020. máj. 22. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert ő a sátán küldöttje, ő a gonoszság megtestesítője :(
2020. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem értek ebből, ne haragudj. Milyen községháza? Hova van az az "oda", ahova mentek? Vagy most akkor te nem mész? Akkor meg mi a kérdés? Ha ki akarnak rúgni a házból, az pont jó, nem, mert nem is akarsz maradni. Vagy most akkor mégis akarsz?
2020. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A községháza keresztül, vagyis a Polgármester Asszony keresztül mentünk volna albérletbe faluba. Csakhogy nem megyünk, mert az anyám az egészet lefujta. Nem megyek mert az anyámnak azt mondtam, hogy nem fogok tudni mindent egyszerre fizetni, de mondtam hogy valahogy megoldom és az anyám úgy fogta fel, hogy nem akarok oda elmenni, de ezt egy szóval sem mondtam.
2020. máj. 22. 10:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor odamesz az Asszonyhoz, és megmondod neki, hogy kell az albérlet, és az anyád valamit félre értett.

Majd abban a pillanatban rákérdeztek, lenne a munka a párodnak is, akarmi.

Sepregetes, fűnyírás takarítás. Akármi.

2020. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudod mi lesz, ha ezt az anyám megtudja? Ne tudd meg. De mégis milyen gondolkodás az, hogy a saját gyerekét kidobják.
2020. máj. 22. 10:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kijöttök anyósodékkal, miért nem mentek hozzájuk? Lenne rá lehetőségetek? Vagy segítséget kérni tőlük?
2020. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
És az milyen gondolkodás hogy a nyakán maradsz? Dolgozol, vagyis felnőtt vagy.
2020. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Anyósnál kevés hely van. 3 lánya van, + a barátnője is ott lakik még a lánya is. Városban is annyi lenne az albérlet mint faluba. Depozit 1500 euro
2020. máj. 22. 10:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha dolgozol és a párod is, ketten nem tudnátok kivenni egy albérletet? Egy kisebbet
2020. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
54%
Felnott vagy ! Szakadj le anyadrol ! Ha keves a fizetesed valajatok plusz munkat a paroddal , tartsatok el magatokat . Ha folyamatosan arra gondolsz hogy anyad mit mond hova jutsz az eletben . Ez a te eleted nem az anyade . Alj ki magadert . Vallalj feleloseget es hagyd hogy dobjon ki legalabb megszabadulsz tolle ugy is azt akarod . Nem kell felni . Igy mind egy helybe topogsz. Szolj ra hogy a te dolgaidat te intezed nem kel o legyen a szovivo.
2020. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!