Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkretesz minket az anyám....

Tönkretesz minket az anyám. Miért csinálja ezt velünk?

Figyelt kérdés

Este jövök haza, és állandóan azt vágja a fejemhez az anyám, mindennap, hogy hogy beszélek vele stb. De egy szót sem szólok. Aztán mindig azt mondja nekem, hogy ma kell elmenni a község házára aláírni a papírokat, hogy nem megyünk oda lakni. De egy szóval sem mondtam, hogy nem megyünk oda lakni, csak annyit mondtam, hogy nem tudom, hogy fogom-i győzni fizetni az albérletet. Mondtam, hogy megoldom, de nem mondtam, hogy nem megyünk oda. De ő már az én helyemben intézkedik.

Hogy ő beteg, én arról nem tehetek. Normálisan beszélek vele. Egy szobát akarnak csinálni nekem, jókor gondolkodnak. Nem szeretnénk a szüleimnél lakni, mert állandóan avatkozni fognak közénk. Az anyóssal jobban kijövök mint a saját anyámmal. Ő se érti, miért minden áron külön kell költözni. Tegnap azt mondta az anyám, hogy az apu kiakar rúgni a házból, hogy ahogy viselkedem.


Miért csinálják ezt velünk a szüleim? Depressziós vagyok már ebből. Minden este munkából haza jövök, és ezt vágja a fejemhez állandóan, hogy hogyan viselkedem. Tönkretesz az anyám. Megőrülök.


Mit tegyünk? Kérlek segítsetek. Szlovákiából származunk. Albérletbe nem mehetünk, mert csak én keresek, és kitudja megélhetésre mennyi pénz maradna a fizetésből.


2020. máj. 22. 09:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm tanul már említettem
2020. máj. 22. 11:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Már kiírtad ugyanezt a kérdést.
2020. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannyi az albérlet városban, mint falun, inkább városba költözz. A szüleidtől úgyis el kell költöznöd előbb-utóbb. Miért is akarnál felnőttként velük élni? Apádtól meg kérdezd meg, hogy valóban ki akar-e dobni, mert lehet, hogy csak anyád hazudozik, és ez nem is igaz.

Ha pedig mégis igaz, és apád ki akarna dobni, én nem is foglalkoznék többet ilyen emberrel. Csak te keresel egyedül, és ki akar dobni? Szép kis szülő az ilyen...

2020. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen csak én keresek
2020. máj. 22. 12:10
 15/17 anonim válasza:
100%
akkor keress 2 munkahelyet . parod ha akarna segiteni a tanulas melett lehet dolgozni is
2020. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor költözz is el tőlük, majd megtanulnak veled szépen beszélni, mikor kiesik a csöcs a szájukból. Egyelőre belőled élnek. Ha elmész onnan, csak a tiéd lesz a fizetésed, te csak jól jársz.
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Ne írkáljad már ide ezt állandóan! Senki sem kíváncsi már rád, mert csak sír a szájad itt már fél éve, de egy kaucióra valót nem tettél félre. Anyád nem normális, de te se öcsém, hogy még mindig ott vagy. Mit foglalkozol már azzal, hogy mit balhézik? Fogd meg magad, aztán állj a saját lábadra. Micsoda életképtelen kölykök! A barátnőd meg, itt a nyár, lehet munkába menni, aztán meg estin befejezni a sulit, ha ennyire rossz nektek. De itt senki nem fogja helyetted megoldani az életedet. Na. Hát az eszem megáll már tőled.
2020. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!