Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha ilyenek a...

Mit tehetek, ha ilyenek a szüleim? Bővebben kifejtem!

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan kritizálnak, és nagy mottójuk az, hogy semmire való, lusta dög vagyok, miközben egész nap segítek nekik, kistesómra vigyázok. Azt sem tudják megérteni, hogy a karantén időszakára nem bezárt a fősuli, hanem távoktatás van, azaz online, és úgyanúgy (vagyis számomra még jobban) kell tanulni, és úgyanúgy vizsgázom is. Egész este/ éjaszaka tanulok, mert nappal ugye dolgom van, az én felelősségem takarítani, a házi munkát megcsinálni, főzni, kistesómra vigyázni és most perpill a lakást újítják, és úgyanúgy én is reggel 7-től dolgoztam tegnap este fél kilencig, este/ éjszaka tanultam és ma reggelre nem tudtam újra felkelni 7kor, hanem fél kilenckor és emiatt ma kiakadtak rám, rettenetesen gúnyolódnak, és ebédet sem kaptam, és igazából most éhes is vagyok. A boltok nálunk déltől zárva, így nem tudok magamnak venni ételt. De ez nem lényeg, hanem az, hogy mit tegyek? A költözés nem jöhet szóba. Hogyan tudnék rájuk hatni?

2020. máj. 24. 13:12
1 2
 11/11 Savlekotő ***** válasza:
100%

Utolsóra hallgass,mert könnyen bele keveredhetsz egy bántalmazó kapcsolatba ahol a verést is megérdemeltnek fogod érezni. Mielőbb szakadj ki ebből a környezetből.

70F

2020. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!