Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Januárban derült...

Mit tegyek? Januárban derült ki, hogy apám min. másfél éve csalja a beteg anyukámat. Azóta a húgommal félünk tőle éjszaka, mert nem szedi a gyógyszerét, csak az altatót ha odafigyelünk. Így bármikor nekünk eshet.

Figyelt kérdés
Anyukám 2012-ben lett diagnosztizálva a szolnoki pszichiátrián, mint paranoid-skizofrén. Akkor húgom 4 éves volt. Januárig semmi baj nem volt vele, de ahogy kidobta apámat leállt a gyógyszerével, amit persze tagad. Hugomon nagyon súlyos testi jelei vannak a depressziónak és a szorongásnak,mint például, hogy fulladozik és össze-vissza ver a szíve (a környék egyetlen normális orvosa mondta, hogy lelki oka van). Néha már ő is a skizofrénia félreismerhetetlen jeleit mutatja. Anyám egyfolytába ordibál vele és éjjelente nem tudunk aludni a félelemtől. Apám egy megbízhatatlan mocsok akinek anya csak szexre kell meg, hogy főzzön rá. Anyukám családját nem nagyon érdekeljük. Apám családja nemhogy segítene, mindenfélét pletykálnak rólunk a faluban. Én vagyok a legidősebb gyerek úgyhogy nekem kell tennem valamit, de nem tudom, hogy mit.

2020. máj. 27. 11:23
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Tesómat diagnosztizálták autizmus spektrum zavarral (ami apám nélkül ki se derült volna) és skizofréniával. Engem pedig generalizált szorongásaal és szintén skizofréniával amit ugye mindketten anyától örököltünk de apám hozott ki belőlünk.
2021. jan. 4. 08:01
 32/35 anonim ***** válasza:
Igazad van az a nő folyamatosan bele köt a másikba minden hol ahol csak olvasok akármien ki írást ez a nő mindenkibe bele köt meg okoskodik ugy telibe vernèm a pofáját.. Analfabètám. Elviszik a gyerekeket.. Az osztály társam 16èves volt neki is az annya volt ojen betegsègü aztán meg halt a nagy apja ès az anyuka ezèrt olyan szintek kiborult hohy nem tudták kezelni a szomszédok meg a család ès bekerült vissza a pszichiátriára ès el is vettèk másnap töle a 16èves fiut. Nem kell betelefonál nod, a gyámügyre a pszichiátrián úgyis benne van az anyukád hohy beteg skrizofrèn ezzel minden hónapba kell mennie szihologushoz ha ott elmondja hogy egyedül van veletek akkor el is vesznek mind anyiotokat töle ès a hugod èrdekèbe nem lenne rossz ötlett. Amugy meg egy gyermek othon nem a világ vége ès nem szakítanak el benneteket egymástól. Akár hányan is legyetek rajtatok mulik hogy ha az egyikötöket ki akarnák venni az intézetből az vele menne e vagy nem rajtatok mulik.. Ha nem akartok nevelő szülökhöz menni akkor nem mentek ti rajtatok mulik ezt tudom sok olyan gyerek járt az osztályomba aki nevelő szülöknèl volt ès elmesélte hogy hogyan került oda meg mijen neki ès hogy bánnak vele. Meg amúgyis abba a gyermek othonba tesznek benneteket ami a körzetekbe tartozik. Szoval mèg sulitsem kène váltani. Ès minden hèten kaptok pénzt ès ruháztatva vagytok észtek isztok új barátokat kaptok meg a règiekis meg maradnak kedvesek veletek kaptok kimenőt az az hogy este 18:00 el lehet menni bárhova a nagyobbak este 22:00kapnak kimenőt. Nem olyan rossz nekem vannak Kecskeméti gyermek faluból ismerőseim barátaim ès nagyon jó nekik ott
2021. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Anyáék megpróbálják újra, nem tudom mi lesz belőle.
2021. márc. 24. 08:00
 34/35 anonim ***** válasza:
Az a 11.es egy rohadék kimásolja más irását igaza van annak a lánynak kifognak téged venni a csaladbol az anyukádat dilihazba teszik a hugodat meg speciális intézménybe. Ami ráférne hogy tudjon fejlödni mert anyukádtol nem sokat tanulhat a hugod sem meg tesem. Sajnálom hogyezt irom
2021. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
A hugom jelenleg zártosztályon van kivizsgáláson és valószínűleg én is követem őt nyáron. Anyukám most jól van, apám normális.
2021. máj. 23. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!