Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is elég furcsa,...

Szerintetek is elég furcsa, ha anyum pénzt ad egy “idegennek”?

Figyelt kérdés

Szóval az ő pénze, semmi közöm hozzá, de féltem anyumat. 1 hónapja jár egy pasival, aki kölcsön kért tőle 100K forintot, hogy majd két hét múlva visszaadja...

Nem lakunk együtt, már nem élek vele. Tegnap meglátogattam, akkor mondta el. Nem fejeztem ki nemtetszésemet, hisz semmi közöm hozzá, de nekem akkor is bűzlik az ügy. Ha vkinek sosben ennyi pénz kell, akkor az a valami nem várhat két hetet, hogy legyen pénze?


2020. jún. 2. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Jó kis tanulópénz lesz! Pénzben nincs barátság! Ezt anyukád is tudhatná...
2020. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma beszéltem vele és azt állítja, hogy ő ajánlotta fel a pénzt... ebben a felállásban mi a véleményetek?
2020. jún. 3. 20:40
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném, hogy tavaly házasodtunk össze a férjemmel és az esküvői költségekbe nem szállt bele és nászajándékba pedig egy kerámia vázát kaptunk. De ezzel sincs gond, csak akkor inkább azt a pénzt költse magára, ne idegenekre.
2020. jún. 3. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

#12

Nyilván a pasi ecsetelgette a sanyarú helyzetét, hogy pénzt csaljon ki. Pontosan ez a menete. Tipikus, bevett ősi módszer.

Mert egyébként ültek egy padon, szorongatták egymás kezét, beszélgettek egy közömbös témáról és anyukád egyszer csak azt mondta, hogy "Béla ugyan már hadd adjak neked 100ezer Ft-ot!"?

Készültek erről filmek, dokumentumfilmek, milliószámra cikkek, ha te nem is, de anyukád biztos látott-hallott már ilyet.

2020. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Fókusz mai adását. Erről volt szó pont, az érzelmi kihasználásról. És mennyi nő bedől nekik...
2020. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!