Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a kisebb gyerekeket...

Miért kell a kisebb gyerekeket a nagyobb gyerekre bízni? Talán nem azért szülte a nagyobb gyereket, hogy az pesztrálhassa a kicsit-kicsiket.

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 09:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

10!


Megegyszer: logikus gondolkodas: egy gyerek eltartása kerül többé, vagy 2 gyerek eltartása? Szerintem ket gyereké, de javíts ki, ha tévedek. Simán lehet ám, hogy anno anyuka otthon maradt a naggyal, amíg nem lehetett egyedul hagyni, mert apuka fizetese elég volt harmuknak. Negy embert már nehezebb eltartani egy fizetésből.


Nem ertek vele egyet, hogy mindig mindenben a nagyra kell bizni a kicsit, hiszen nem ő a szülő, de azzal se érték egyet, hogy ne törődjön vele. A család azt is jelenti, hohy az együtt élő emberek segítik egymást, ahogy tudjak.

2020. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Lehet ezt boncolgatni de akkor meg megint ott tartunk: a nagy gyerek hibája az hogy vállaltak Mèg egyet ami anyagilag nem fèrt Volna bele nekik?

Erről sem az a gyerek tehet aki szív miatta.

2020. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%

12!


Oke. Akkor hagyjuk a nagyobb gyereket, egyáltalán ne segítsen be a kisebbel kapcsolatban. Ez a megoldás? Felétek milyen egy család? Nekem egy húgom van, 3 evvel fiatalabb es nem esett soha nehezemre besegiteni vele kapcsolatban

2020. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagy tüske a mai napig is ez,mert nem egy kiskamasz dolga ez,vagy mikor a barátaival lenne cipelje magával a kicsit.

Nekem egy gyerekem van és ez is közrejátszott benne,a sok

Igazságtalanság ami engem ért gyerekkoromban.Igen segítsen a gyerek de sokszor meg sem kérdeztek természetes volt,hogy az én dolgom vele lenni...emiatt a viszonyunk sem jó a mai napig sem.

2020. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

11es ké, de a nagyobb gyerek akart második gyereket vagy a szülő? Ha a szülő akkor neki kötelessége megoldani a vele való foglalkozást nem a nagyobbnak.


Aztán meg a szülő csodálkozik miért utálja a nagy a kicsit meg legtöbb esetben a szülőt is.

2020. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
19%

9-es!

NEM arra voltam kíváncsi, hogy a nagyot otthon merik-e hagyni. Azt írtam (te nagyon h....e), hogy ha nem lenne a nagy, akkor a kicsivel mi lenne?

Úgyhogy te aztán logikus gondolkodásról senkit ne oktass ki, ha még egy mondatot sem tudsz értelmezni.

2020. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem lenne a nagy, akkor meg mindig vsak egy gyerek lenne és még mindig könnyebb egy gyereket eltartani,mint kettot, tehat eselyes, hogy anyuka orthon maradna és csak apuka dolgozna.
2020. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
29%
Azért jó a testvér, met felelősséget tanít és szocializálni segít. Mindkettő kiváló erkölcsi értékrendet erősíti.
2020. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
18as, nálunk az a szülő feladata, eléggé gáz hogy nálatok a nagyobbik gyerek tanítja a kicsit, nem lennék a gyereketek.
2020. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

15!


Azért egy astlag családban nem a testvér az, aki a kicsivel foglalkozik. Az meg, hogy alkalomadtán vigyázzon rá, vagy hozza el az oviból nem lehet akkora elvárás, hogy amiatt utalja a nagy a kicsit.

2020. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!