Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyukám özvegyasszony, mióta apu meghalt, egy gyülekezet tagja lett, oda járkál folyton. A hétvégén eljött hozzám, és amíg a boltban voltam, az udvaron máglyát rakott, egy csomó könyvemet elégette és a rövidnadrágjaimat is, mert a lelkészük azt mondta, hogy egy férfinek nem szabad mutogatni a lábszárait. Az összes rövidnadrágomat elégette. A könyveim közül kb. 100 vált a tűz martalékává. A világi regények olvasása a lelkészük szerint bűn. Mit csináljak anyámmal??? Rajtam kívül nincs senkije. Én vagyok az egyetlen fia.

2020. jún. 21. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Összeveszni nem ajánlom, de nyomatékosan megkérheted, hogy a Te életedbe ne avatkozzon. Ő csináljon az egyházával amit akar, Te ne szólj bele, de ne hagyd, hogy máskor ilyeneket tegyen a beleegyezésed nélkül.

Nehéz lesz a jövő, de uralható.

Sok sikert!

2020. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem vagy troll, komolyan mondom hogy azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez nagyon NAGYON beteg. Komolyan mondom. Egy próbát tehetsz azzal hogy összeszeded őt, de traumatizálva van, behálózta egy szekta, szerintem inkább határolódj el tőle. Ez nagyon durva ha igazat mondasz.
2020. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Kettes vagyok: ismertem személyesen ilyen beszűkült embert, képes volt ilyenekre. Nem égetésre, de hasonló kaliberű tettekre. Vannak ilyen emberek sajnos. De ha trollkérdés, remélem jól szórakozik a kérdező, és örülök ha örömet okozhattam neki :D
2020. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Megszakítanék minden kapcsolatot vele, és feljelenteném. ez vagyoni károkozás.
2020. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Az a minimum hogy kitiltanám a lakásomból.
2020. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha van hozzád kulcsa, akkor azt mindenképp vedd vissza. Az ilyen vallási fanatikus emberek nagyon balhésak tudnak lenni. Emlékeztetném, hogy a cuccaimhoz ne nyúljon, de leginkább NE az ÉN udvaromban tüzeskedjen! Ha nagyon eldurvul a helyzet, megszakítanám a kapcsolatot. A végén annyira agymosott lesz, hogy azzal áll elő, hogy megszállt téged (vagy valaki mást) az ördög. És nem viccből mondom. Találkoztam már durva fanatikusokkal, akik nem egyszerű orvosi esetek.
2020. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Savlekotő ***** válasza:
70%
Ezért kell az össze vallás betiltani,de sajnos jön vissza a kreténség,jelentsd fel,többet meg ne engedd be,amúgy eleve nem kell vallásos elmebetegnek meg mondani a címeteket,én nekem sose táncoltak a fejemen ilyenek,mert ki lettek baxva az első ennél kisebb tettük után már, akkor is ha nőnemű vagy rokon..
2020. jún. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Vannak nézőpontok, ezért olyan színes a világ. Édesanyád elkezdett egy nézőpontot vallani amivel alapvetően nincs gond, viszont amit írtál az egy másik kategória. Elmész otthonról ő pedig bármi kérdezés nélkül elégeti a te tárgyaid, ruháid, ezzel pedig anyagi kárt okoz neked. Nem ítélkezek, de ez sajna pszichés gondokra utal, és a zavarodottság teljes jele. Ha nem adtál neki okot arra, hogy ezt tegye, és ő saját magától gondolta, hogy neked ez jó lesz, ès ezzel kárt okoz neked, akkor érdemes vele első kőrben nyomatékosan elbeszélgetned, elmondanod, hogy ha ezt nem fejezi be el fog téged veszíteni. Ha ez sem segít akár orvosi segítség is szükségessé válhat.
2020. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De miért bűn egyes lelkészek szerint a rövidnadrág viselése? Nem értem!
2020. jún. 22. 10:29
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Részletkérdés. Nem lenne neked jobb, ha ezt meg tudnád. Édesanyáddal foglalkozz.
2020. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!