Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, ha megtudnáto...

Mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy mind a két szülőtök a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

(csak elméleti kérdés)


Tehát tegyük fel, hogy tisztességesen felneveltek, minden rendben volt. A kettőjük kapcsolatába nem láttál bele semmit, de úgy tűnt, mintha csak nagyon jó barátok lennének. Egyikőjüknek sem volt egyébként soha titkos szeretője. Viszont valahonnan megtudnád, hogy apukád igazából meleg, anyukád meg leszbikus. Mit tudom én, valaki elszólta magát, és már muszáj volt kimondani, vagy bárhogy máshogy, de a lényeg, hogy rájöttél. Ekkor megtudod, hogy ők csak azért lettek egy "pár" mert akkoriban nem voltak elfogadottak a homoszexuális kapcsolatok, ott volt a szülői nyomás, illetve az, hogy "illett" gyereket vállalni. Viszont gyereket mind a ketten akartak amúgy is, tehát az az egyetlen, ami nem száz százalékos külső kényszer miatt történt.


Változna róluk a véleményed, ha ezt megtudnád? Mi lenne a reakciód?



2020. jún. 24. 22:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%
Eléggé abszurd sztori, szóval én nagyon megdöbbennék, tulajdonképpen viccesnek tartanám. Hárman vagyunk a családban, azt' mindenki meleg.😅
2021. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!