Alkoholista szülő ?

Figyelt kérdés
Anyukám iszik, de magának se vallja be hogy alkoholista. Amikor dolgozik általában nem iszik de amint van ideje iszik, valamikor több ideig nem iszik utána vagy hogy egy hétig is iszik, és én már unom Ha én ezt bejelentem család segítőnel mitcsinálnak ? 17 éves lány vagyok
2020. júl. 2. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És ha esetleg beszélnél vele amikor józan? Elmondanád neki hogy ezzel a saját és a te életedet is tönkre teszi. Akár állítsd válasz út elé: vagy téged, a saját gyerekét vagy a piát választja. Hátha tudnál rá hatni.

Persze ezt információ hiányában írom. Nem tudom milyen a kapcsolat, hatna e rá....stb.

2020. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%

Mi 4en vagyunk testvérek. Apánk eltűnt egyszercsak. Anyánk inni kezdett. Egyre többet, egyre erősebbet. Ez miatt egy éven belül kirúgták. Kb fél év múlva minden közművet elzártak tartozás miatt. Anyánk meg a frusztráltságát elkezdte rajtunk levezetni. A tanároknak tűnt fel először, hogy elhanyagoltak vagyunk, állandóan lila foltok, és mind nagyon soványak. Nem egyszer volt kinn nálunk családsegítő, gyermekvédelmis. Soha nem csináltak semmit. Pedig nyilvánvaló bizonyítékai voltak az ivaszatnak és a penészes kenyér, mint kaja jeleinek.

Szóval a válasz: semmit.

2020. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!