Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, mit éreztetek, vagy...

Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek?

Figyelt kérdés
Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek, ha a gyermeteket születés után a kórházban, majd 6 hónaposan, és tizensok év múlva láttátok viszont? De akkor is úgy, hogy a kiköpött mása-és szó szerint-az exedre hasonlít az a gyerek. Hogy éreztétek magatokat mikor fiatal lányként megláttátok? Nem döbbentetek/döbbennétek meg? Kívámcsi vagyok, hogy zajlott, és hogy zajlódna a lelketekben.

2020. júl. 3. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
97%
Stílusról szerintem ne beszélj, miután több oldalnyi zagyvaságot összehordtál.
2020. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
81 Max. te meg a slepped. Nem véletlenül toljátok ezt a műsort oldalakon át:D
2020. júl. 3. 14:35
 83/86 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező te megint az a típusu ember vagy akinek ha 50en azt mondják kék az ég te akkor is meg vagy győződve róla hogy zöld ugye? Igazából nem is értem minek tetted fel a kérdést ha úgyse érdekel senki véleménye
2020. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én meg a sleppem, akiket nem is ismerek, de biztos te vagy itt a normális, nem 50 külnönböző ember.😄
2020. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
95%

A "don't stick your dick in crazy" angol mondás pont az ilyen bolond nők miatt született. :D

De az tényleg vicces, hogy a kérdező már azt képzeli, hogy mi egy szervezett csoport vagyunk, akik direkt ellene szövetkezünk.


Most bevallom, mi egész eddig közösen tartottuk fogva a nagyon érzelmes apukát egy szovjet atom bunkerben, csak hogy paranoid bolond néni tökéletes romantikus vágyálmát elrontsuk. De most végre kiszabadult. Sajnos közben amnéziás lett. Az arcán döbbenet látszott, mert a gyerek láttán elkezdtek visszajönni az emlékei.

Esmeralda és Jose Armando románcát már semmi nem állíthatja meg.

2020. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó ez nagyon jó volt😂
2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!