Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, mit éreztetek, vagy...

Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek?

Figyelt kérdés
Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek, ha a gyermeteket születés után a kórházban, majd 6 hónaposan, és tizensok év múlva láttátok viszont? De akkor is úgy, hogy a kiköpött mása-és szó szerint-az exedre hasonlít az a gyerek. Hogy éreztétek magatokat mikor fiatal lányként megláttátok? Nem döbbentetek/döbbennétek meg? Kívámcsi vagyok, hogy zajlott, és hogy zajlódna a lelketekben.

2020. júl. 3. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező te itt játszod a titkosügynököt, részleteket nem írsz, a kérdésekre nem válaszolsz, de elvárod hogy valaki konkrétan mondja meg az exed mit is érzett. Sztem nem ide kellett volna jönnöd hanem jósnőhöz
2020. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
83%
Erről az jut eszembe, mikor az egyik ismerősünk ecsetelte, hogy ugyan fél év alatt csak egy cumi volt, de mi el nem tudjuk képzelni azt a lelki kapcsolatot, ami a férje és közte van. Ja, fél év múlva a férfi lecserélte egy másik nőre.
2020. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen titkosügynök kérdésekre nem lehet válaszolni. Te elvársz valami konkrét megoldást egy olyan dologra, amiről semmi részletet nem mondasz. Nem tudjuk te ki vagy, miért szakadt meg a kapcsolat, milyen emberek a felek, semmit. Ez olyan, mintha bemennél a bíróságra és mondanád a bírónak, hogy összevesztünk a Pistivel és elválnánk, ne érdekelje a bíró urat semmi, csak döntsön kihez kerüljön a gyerek. A tényállásod hiányos, a fogalmazásod érthetetlen, a stílusod meg bicskanyitogató. Kár rád időt pazarolni.
2020. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként kérdező, szerinted, aki nem csöppent ilyen helyzetbe, mégis, hogy tudna erre válaszolni, mit érezne? Millió tényező befolyásolhatja.
2020. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
90%
Most ha te vagy az anya, tegyük fel, nem fog a nyakadba borulni és azt mondani hogy életem szerelme, neveljük együtt a szerelmünk gyümölcsét hisz annyira hasonlít rád, hogy én milyen bolond voltam hogy cartak rátok, megbocsátasz? Erre vársz?
2020. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 A kérdező kommentje:
66 Kedves válaszoló, felesleges lenne a témát jobban kifejteni lelkileg, mert ezzel a hozzászólásoddal tökéletesen megmutattad, hogy ha lelkileg nem állsz egy szinten, akkor fel sem tudod fogni, hogy érezhet egy érzékenyebb ember.Aki nem csak azt látja amit az orra elé tolnak, hanem feljebb is.
2020. júl. 3. 10:34
 67/86 A kérdező kommentje:
65 Vannak érzékenyebb emberek, akik máshogy állnak az emberekhez,át tudnak érezni dolgokat, akár van közük hozzá, akár nincs.
2020. júl. 3. 10:36
 68/86 anonim ***** válasza:
98%
Pusztuljak meg ha ertem hogy most mi a f.szt akar amugy😂
2020. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjad már ezt a lelkileg érzékeny dumát, ha annyira érzékeny lenne, nem tibiként látná újra a lányát, de ha mégis rajta jívűl álló okok miatt mégis, akkor maga alatt lesz. De álmodozzál csak, akár a lány vagy az anyja vagy, hidd el, meglepődik és ugyanolyan sunyi módon a következő percben csak magára gondol.
2020. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
91%
Mármint nem tibiként, hanem tiniként.
2020. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!