Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátok kit tájékoztatott...

Anyukátok kit tájékoztatott róla, hogy megjött az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 19:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
18%
Volt erről egy interjúm is egy vámpírral. :)
2020. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
64%
Elég volt csak nővéremnek elmondania... ő elmondta a fél városnak, plusz országszerte minden barátjának, ismerősének, munkatársának, a munkahelyén a karbantartónak, az összes rokonunknak, a szomszédainknak, a lépcsőház takarítóinak, a postásnak, mindenkinek...
2020. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
74%
A megyei hirlapban aprohirdetest adott föl.
2020. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
48%
Hála Istennek, senkit. Mégis kit kellett volna tájékoztatnia? Tegye be az újságba az apróhirdetések közé?
2020. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Metionin ***** válasza:
74%
Senkit. Őt magát sem izgatta túlságosan a dolog.
2020. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
Nekem csak apukámnak mondta el, mikor ő is otthon volt. Aztán második alkalommal egy közös családi nyaraláson jött meg váratlanul... na ott megtudta a nagymamától kezdve az unokatestvéren át mindenki, akik azt hitték az volt az első és hallgathattam a "jajj de jó, nagylány lettél" és hasonló halál gáz és kínos szövegeket. Borzalom volt.
2020. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
69%
Senkit. Amúgy sem értem minek ekkora hajcihő meg örömködés valami miatt ami minimum kellemetlenséget, de sok nőnek szenvedést okoz. A hapsiknak lehet hogy ünnep- mert ugye részükről ez egy újabb fogamzóképes nőstényt jelent- de a nőknek szimplán kellemetlen, nyűg-inkább azt kéne ünnepelni ha végre megszabadul tőle az ember lánya.
2020. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
60%
A szüleimet nem kellett értesíteni, ők vették észre, hogy véres a gatyám.
2020. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
83%
28-as: nincs ebben semmi öröm, ettől függetlenül egy jelentős esemény sajnos. Innentől kezdve havonta szenvedhet és kínlódhat az ember lánya. Nekem aztán marha nagy öröm volt, amikor kiskoromtól tudtam, hogy soha nem akarok majd gyereket.
2020. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
74%
Életem első és egyben utolsó táborozása alatt jött meg először. Mire újra taliztam anyuval el is múlt. Nem hiszem hogy bárkinek mesélt volna róla.
2020. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!