Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátok kit tájékoztatott...

Anyukátok kit tájékoztatott róla, hogy megjött az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 19:57
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%

19es, a kakilás is természetes, mégse szokta az ember világgá kürtölni..

Nem, nem ciki, meg szégyenletes a menstruáció, de nem is tartozik másokra, hogy épp megvan.

Arról se számol be az ember a fél rokonságnak, hogy elveszti a szüzességét pl.

2020. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
62%
Gőzöm sincs, őszintén szólva személy szerint azt sem tudom mikor jött meg, abszolút nem emlékszem
2020. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek,mert nincs anyukám.
2020. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
83%
Senkit. Szép is lett volna...! Szerencsére az én anyám nem oszt meg magánjellegű dolgokat olyanokkal, akiknek semmi köze nincs hozzá.
2020. júl. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!:)

Az én anyukám a szétkürtölős fajta volt, én egész nap bőgtem, hogy micsoda szörnyűség ez, hogy mostantól mindig ez lesz, meg szégyelltem is, ő meg boldogan végigtelefonálta az egész rokonságot, hogy "nagylány" lettem. Irtó cikinek éreztem. Ráadásul némelyik rokon át is adatta a telefont és megkérdezték tőlem, hogy örülök-e neki és mindegyiknek el kellett mondanom, hogy nem... És erre ők is elkezdték mondani, hogy de ez mekkora öröm. Pf...

2020. júl. 11. 08:23
 36/47 anonim ***** válasza:
89%
Ja, milyen csodás hogy görcsölsz, vérzel, és lesheted hogy nem véres-e a ruhád. Tömör gyönyör. Hogy egyesek kötelességüknek érzik hazudni...
2020. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
62%
Az óvónéniket, nagyobb tesókat, apát, meg a szűkebb rokonságot.
2020. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
57%

wow, de mégis minek? el nem tudom képzelni, hogy hogy van egy anyának ideje teljesen random életfunkciókkal traktálni a rokonságot? az első böfit, az első pisis pelust is elújságolják az ilyenek? beteg egy dolog.

hála az égnek az anyám normális ember, nem ilyen természetes ősanya akinek minden létfunkció ünneplendő újdonság. meg az apám se olyan hlye, hogy akkor jöjjön rá hogy a nőnemű emberek menstruálnak, amikor a lánya elmúlt tízéves.

szerintem max. az orvosnak reális elmondani, amit nálam meg is tettek, mert egyéb problémák miatt fontos volt tudni.

2020. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

38: hát az én anyám nem ősanya jellegű, hanem nála az a probléma forrása, hogy mindenkivel túl közvetlen, és mindenkivel mindent kitárgyal... A rokonok meg szintén, tehát ők se az, hogy "jó oké oké megjött neki", hanem még engem is odakérettek a telefonhoz, és kábé gratuláltak, mintha ez valami eredmény lenne...

Amúgy nem panaszkodásnak szántam, csak megosztottam, meg kíváncsi voltam, másoknál hogy ment a dolog :)

2020. júl. 11. 13:52
 40/47 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a sok választ, úgy látom, a normális szülők vannak többségben :D
2020. júl. 11. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!