Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátok kit tájékoztatott...

Anyukátok kit tájékoztatott róla, hogy megjött az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 19:57
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bigott, gyülekezeti szent asszony anyám van, ő nem is akart tudni az egészről. Amikor megjött, a nagynénémet hívtam fel, ő jött el hozzám, ő hozott nekem mindent, ami ilyenkor kell, ő mondta el, mit jelent az egész. De anyám akkor éppen otthon sem volt, pont gyülekezeti alkalmon ült akkor is.
2020. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Apukámat. De nagyon mérges voltam rá ezért, rettentően kínosnak éreztem.
2020. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
17%
Nekem még nem jött meg, pedig 40 felett járok ez gond?
2020. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Anya elmondta apának

aztán meg a nagyszülőknek ja meg természetesen a keresztszüleimnek LEGJOBB VOLT komoylan ennél megalázóbb helyzet nem is lehetett volna

16/L

2020. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Senkit, ugyanis elhagyott. Apámmal orvosoltuk a helyzetet, nekem kisebb tragédia volt, nem tudom, miért. Ő pedig... nos nem mertem betétet venni, apám azt mondta, menjek le, végül ő ment le érte, aztán felvilágosított a betét használatról. Nem kicsit volt bizarr érzés.


Apám utált nevelőapja viszont... nos ő felhívta a 91 éves szomszéd nénit, aki aztán elbeszélgetett velem a folyosón a havimról. A lányát is felhívta, akivel semmi közünk egymáshoz, de azért felhívta, hogy ezt elújságolja. A takarítónőt is felhívta, aki havi egyszer jött hozzánk a nevelőapa szobáját megcsinálni. Mit ne mondjak, az alsó állkapcsom a földet súrolta.

2020. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, eddig azt hittem, hogy csak az én anyám volt ilyen szinten érzéketlen, de még akkor jobb helyzetben vagyok sokaknál. Nekem csak a szomszéd néni üvöltött másnap a lépcsőházban, hogy hallom angyalkám, nagylány lettél!!!

És döbbenet, hogy ezek szerint van akinek ez valami oltári hír, aminek örülni kéne, nem is értem, ők minden reggel örömünnepet ülnek, ha felkel a Nap? Tényleg csak a szenvedés kezdődött, eleinte nekem 3 hétre jött meg és fájt rettenet, meg a betétekkel vesződés és a folyamatos para, hogy átüt-e véletlenül a ruhán. Mondjuk ez megoldódott, amikor bejött az intimtölcsér, most ha nem lenne fájdalom, észre se venném, hogy menstruálok.

2020. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Sajnos az én anyám is szétkürtölte mindenkinek, mondván, hogy ha rosszul leszek, tudják, hogy mi bajom van. -.-

DE MÉGIS MIÉRT LENNÉK ROSSZUL?!

A menstruáció egy TERMÉSZETES folyamat, NEM kell vele foglalkozni!

Úgysem élek nemi életet, gyermeket meg nem szeretnék.

Nekem aztán mindegy, hogy éppen menstruálok-e, vagy sem.

Azok is csak olyan napok, mint a többi.

Hiába erőltette anyám a hülyeségét, hogy ne menjek iskolába, meg edzésre, én mentem csak azért is és most is megyek.

Majd minden hónapban ágyban fekszek több napig a semmiért, nem??

Szerintem senkinek semmi köze nincs a menstruációmhoz, ki is akadtam rendesen azon, hogy anyám folyamatosan kérdezgette, hogy megjött-e megint, ha pedig megvolt, akkor ment is szétkürtölni. -.-

Ő bezzeg nem feküdt otthon soha, amikor menstruált, de tőlem meg elvárta volna!

2020. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!