Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyerekként ha az...

Milyen gyerekként ha az apukád idősebb az anyukádnál? Úgy hogy apukád már idősebben vállalt gyereket.15-18 év korkülönbség. Pozitív, negatív véleményekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
A párom 52 évesen lenne apuka. Olyat kérlek ne írjátok hogy hány éves lesz amikor 18 lesz a gyerek, meg miért öreg f*sz kell nekem, meg biztos a pénze miatt vagyok stb, stb. Csak a kérdésre szeretnék válaszokat. A kapcsolatomról nem kérek véleményét. Köszönöm

2020. júl. 11. 20:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Szüleim között csak 12 év van. Anyukám most 51, apukám 63. 15 éves vagyok én. Kisiskolás koromban nagyon zavart, szégyelltem. Már nem érdekel senki véleménye ezzel kapcsolatban. Nagyon sok mindenben apukám bölcsebb, tapasztaltabb és ez anyukámmal hasznunkra vált. Szóval szerintem nem kell foglakozni senkivel.
2020. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A mozgással, egészséggel nincs baj. Együtt járunk evezni, túrázni, biciklizni és edzőterembe is. Szóval nagyon aktív mindentéren 🙃 félévente megy orvosi szűrésre és szerencsére eddig semmi probléma nincs, maradjon is így
2020. júl. 12. 06:57
 13/19 A kérdező kommentje:
2-es valamiért nem tudom megnyitni a kérdést, hiába kattintok rá nem nyitja meg
2020. júl. 12. 07:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukám 39 volt mikor születtem. Fiatalos volt és korához képest ma is az. Anyukám 9 évvel fiatalabb nála. Sosem éltem meg olyan szitut amiben öregnek éreztem volna. Sőt visszagondolva nem egy hebehurgya 22 éves volt, megalapozott egzisztenciával, tapasztalattal rendelkezett és pénzügyileg is el volt tervezve az életünk (házépítés stb).
2020. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk apam volt 13 evvel idosebb anyamtol engem nem zavart
2020. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim között 17 év van. És én nagyon utáltam mindig is. Apukám 53 éves volt, amikor én születtem. Most 20 éves vagyok. És folyton azon aggódtam és aggódom most is, hogy bármelyik pillanatban meghalhat. Ő is járt kivizsgálásra meg minden. De a két vizsgálat között/mellett mégis baj történt. Kb 8 év alatt lett cukorbeteg, magas vérnyomásos, kapott már strokeot, és még szív beteg is. Vagy 10 felé gyógyszert szed. Alig tud sokszor felkelni annyira rosszul van. És sportolt egész életében. Tudom, hogy nem fog ez mindenkivel megtörténni, de én úgy gondolom, hogy nem jó úgy felnőni, hogy 10-12éves korodtól azon aggódsz, hogy vajon mikor lesz újra rosszul, mikor lesz újra valami vele... És nem egy gyerek feladata, hogy gondozza őt 10 éves korától kezdve. Van emellett egy 25 évvel idősebb testvérem is. Sose voltunk igazán testvéri viszonyban(érthető dolog mondjuk). Lehet, hogy most önző dolog amit írok, de ezvan. Mi sose tudtunk semmit csinálni szinte. Mindig hallottam másoktól hogy az apja tanította vezetni, meg vele ment ide meg oda, meg kirándultak,vagy akármi. Mi ezt sose tudtuk megtenni. Mert vagy beteg volt vagy nem volt ereje jönni. Valamint így a család se tudott, mert itt kellett lenni, vigyázni rá. Lehet, hogy nálatok nem ilyen lesz. De erre is gondolj, hogy mi van ha igen? Szóval vedd számításba ezeket is szerintem.
2020. júl. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 20. 08:34
 18/19 anonim ***** válasza:
A legkisebbünknél a férjem 47 volt és még mindig, a mai napig a legnagyobb segítségem és remek apa. Még senki nem nézte a lánya nagyapjának, pedig már ötven éves.
2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én édesapám a negyvenötöt töltötte abba évben amikor születtem. Van egy három évvel idősebb bátyám. És egy évvel utánam született öcsém. Anyám tízenkét évvel volt fiatalabb anyámnál.

Édesapám nekem és nekünk inkább olyan volt, mint egy nagypapa másoknál. Jó amúgy is anyánk volt a szigorú. Apú feltétel nélküli szeretettel visszonyult hozzánk.

2020. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!