Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért elfogadottabb a gyerek...

Miért elfogadottabb a gyerek mássága, mint az érettebb partnere?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hű, de rohadt unalmas vagy már. Dugj, akivel akarsz.

Ja, nincs kivel... Nem csoda.

2020. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát, mivel ha azt vesszük, vannak olyan extrém kapcsolatok, ahol az érettebb partner idősebb az illető anyukájánál.

Szóval kicsit olyan, mint ha a saját...

Vagy, ha valakinek egykorú szülei vannak, de idősebb párra vágyik, szülhet konfliktust a "gyerek" kapcsán, mert úgy tűnhwt, hogy a "saját anyukáját/apukáját" akarja pótolni, mert nem kaphatja meg az édes szülőjét párnak.

A másság kicsit azért másabb és ilyen konfliktusokat nem szül egy családba.

Kicsit durvább, mint az hogy valaki a saját neméhez vonzódik.

Na meg több a hátrány az érettebb partnerrel, hamarabb is halálozhat el akár, meg hasonlók.

2020. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt elég ezt egyszer megkérdezni?
2020. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez már tényleg kezd unalmas lenni.
2020. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez két külön kategória. Nem is értem a kérdés megfogalmazását. Persze lehet velem van a baj. Új vagyok ezen az oldalon de már én is unom.
2020. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Nem kaptam válaszokat, mert akkor törölte a moderátor, mire elolvashattam volna őket.


Azért törölték, mert besértődött a sok kis meleg a kérdés stílusán.

Ebbe viszont nem tudnak belekötni!

2020. júl. 16. 17:49
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát valóban értelmetlen hasonlítgatni.
2020. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező! Minden áldott nap fel fogod tenni ezt a kérdést mindaddig még számodra elfogadható válasszal nem szolgálunk? Mert ez esetben írd le az elfogadható választ és elismétlem neked 10-szer. Remélem ez a megoldás elfogadható a számodra.
2020. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! Ne kiabálj kérlek. Ja és nem vagyok meleg csak ember.
2020. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan mit értesz ezalatt? Hogy érted hogy az érettebb partner mássága nem elfogadott? Hogy valami vén kecske mászna a gyerekre? Na az nálam tényleg nem elfogadott (nem a homoszexualitás miatt, egyszerűen nem csípem az egyenlőtlen kapcsolatokat). Ellenben a melegekkel semmi bajom.
2020. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!