Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál ha a lányod...

Hogyan reagálnál ha a lányod egy nála 22 évvel idősebb tehetős férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
A lányod 24 éves a barátja pedig 46 éves mérnök aki elvált. Okos, értelmes férfi aki külsejét tekintve max. 40 évesnek tűnik. Már egy ideje együtt élnek Genfben. A lányod vele él és mindent megkap tőle anyagilag és segít tanulni neki ott Svájcban. Te pedig 45 éves vagy, a lányod párja a férjed lehetne. Egy anyuka hogyan reagálhatja le ezt a helyzetet?

2020. júl. 18. 21:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
9%

#19 HR-hez diploma kell, minimum tapasztalatlan kezdőként kezdhetné el, és nyilván egy vezető se adna komplikáltabb feladatot a kezébe egy munkalehetőség prezentációjánál, amihez nem kell angy tudás.


A diploma nélkli munkákhoz annyit fűznék, hogy hiába 24 éves, ha ott vannak 28-45-40 évesek is, akikben az ember azért jobban megbízik, ha arról van szó, mert csak rá kell nézni. Engem a boltban a fiatalabb pénztáros kiscsajok pl rendszeresen becsaptak, mert nem értettek a pénzhez, nem ismerték a fogását, nem jól számoltak stb, de ha az ember rendelkezik 5-10 év tapasztalattal, abban jobban megbíznak mások is. Nem szerencsés fiatalon végezni a munkát, nem is arró beszéltünk, hogy nem kellene, csak az ember az idősebb, tapasztaltabbakban jobban megbízik. és megint csak a hülyeségedre válaszoltam, nem a kérdezőnek.


Kérdezőhöz: biztos kiakadnék. Muszáj lenne hagynom, de nem nézném jó szemmel.

2020. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19%
#17 ez például egy jó tapasztalatszerzési lehetőség
2020. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%
Mivel a nagybátyja ugyanebben a szituban volt, ezért nem lenne új a szitu.
2020. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
14%
nyilván , de többnyire nem ugyanazt akarja a 2 fél.
2020. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
19%
Azt gondolnám, kurdarcot vallottam mint szülő, vagy legalábbis valamit nagyon elrontottam.
2020. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem valószínű, hogy helyeselném a dolgot, de mivel 1) a lányom 24 éves, nagykorú, és 2) Svájcban van, többezer kilóméterre tőlem, ezért szerintem nem sokat tudnék tenni.


Kb annyi, hogy finoman kifejezném felé az aggodalmamat a kapcsolat jövőjével és az ő jövőjével kapcsolatban.

2020. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
31%
Irigyelném, ilyen jó gyomra van
2020. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%
Semmit,előbb-utóbb úgyis megunja a vénembert és kivágja majd.Addig meg jól lehúzza,így is kell csinálni.
2020. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
63%

Igazából, ha ők így boldogok és őszinte, feltétel nélküli szeretet van köztük, akkor nincs ezzel semmi gond. Ezzel szemben a valóságban az ilyen párkapcsolatok a fehér holló kivételektől eltekintve az érdekre épülnek: a fiatal nő szeretne biztos anyagi körülményeket biztosítani magának hosszú távra, az idős ferfi pedig ferfiklimaxtól vezérelve potensnek akarja magát érezni. Aki az ilyen kapcsolatból profitál, az mindig a férfi, mert ő irányít. Ha úgy gondolja, hogy le akarja cserélni a nőt, bármikor megteheti, és meg is teszi. Az olyan nőnek viszont, aki csak a nemi szervét kívánja beletenni egy kapcsolatba, előbb vagy utóbb mindenképpen csalódás a vége, hisz egyszer ő is betölti a 40-et (és ezzel már jóindulatúan fölélőttem, mert már a

35 évest is kidobják) amikor nem fog már kelleni az ilyen fasziknak. Úgyhogy ha szerencséje van, és a pasija kellően hülye ahhoz, hogy feleségül vegye, akkor jól járt, viszont ha nem, akkor szivattyú. És ki szokták dobni őket már csak azért is, mert saját magukat se becsülik annyira, hogy saját erőből boldoguljanak az életben. Szóval csinálják csak, nekem nem fáj, de számolni kell a következményekkel.


Látom közben elment egy másik irányba a beszélgetés, a 21-esnek csak annyit, hogy bizonyára ő már annyira öreg, hogy már nem emlékszik arra milyen volt pályakezdőnek lenni. ;) több empátia jól jönne neked is.

2020. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
21%
Kedves Olvasóink! Egy féltékeny anyuka sirámairól olvastak. Megtanulhattuk belőle, hogy engedjük, hogy gyermekünk boldog legyen és ne önös érdek vezéreljen bennünket mások (amúgy boldog) kapcsolatának megítélésekor. Köszönöm kedves figyelmüket!
2020. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!