Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál ha a lányod...

Hogyan reagálnál ha a lányod egy nála 22 évvel idősebb tehetős férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés
A lányod 24 éves a barátja pedig 46 éves mérnök aki elvált. Okos, értelmes férfi aki külsejét tekintve max. 40 évesnek tűnik. Már egy ideje együtt élnek Genfben. A lányod vele él és mindent megkap tőle anyagilag és segít tanulni neki ott Svájcban. Te pedig 45 éves vagy, a lányod párja a férjed lehetne. Egy anyuka hogyan reagálhatja le ezt a helyzetet?

2020. júl. 18. 21:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
75%

28 nak igaza van.


Meg fiatal, segíti, jó körülményeket teremt neki a férfi, nem kell másodállásban melózni, hogy tanulhasson, cserébe, a lassan pápa körű vénember dicsekedhet a fiatal kis nőjével.


Ez egy adok kapok, és ügyesen csinálja a lányod.

Hosszú távú kapcsolat nem valószínű hogy lesz belőle, ha a lányod 24 évesen tanul, gondoltam karrierre vágyik.


Ügyes, és jól teszi.


Csak szólj neki, ha van fiatal szeretője meg ne tudja az öreg, mert kivágja, és meg a beleforditott pénzt is visszakerült.

2020. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Első, de jó hogy nem vagyok a gyereked...
2020. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ja igen, első te nagyon okos vagy ám.


Amikor a lány 40 éves lesz a papi 62.


Szerinted lecseréli??

2020. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Köztem és a férjem között 25 év van, két lányunk van. Ha nagykorú, nem zavarna, de mostanában sajnos vigyázni kell az idősebb és fiatalabb férfiakkal egyaránt.
2020. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!