Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mérgező szülő ellen mit lehet...

Mérgező szülő ellen mit lehet tenni,ha már a férjemet is bántja verbálisan?

Figyelt kérdés
Külön élünk, ő egyedül él, hetente látogatjuk, tesóm külföldön. Amit kér tőlünk, mindent megcsinálunk neki a permetezéstől kezdve a kisebb felújításokig. Felköszöntöttük a névnapján és a férjem annyit kért tőle, hogy legyen mindin nála a mobilja és legyen bekapcsolva, mire leordította, és azzal fenyegetőzött, hogy összetöri a telefont.

2020. júl. 20. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért tartod vele a kapcsolatot?
2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Belementek a csapdájába. Szolgáinak tekint titeket, kiszolgáló cselédnek, azért nem becsül semmire, mert ugrotok a parancsaira. Azáltal, hogy féltek tőle, és cselédkedek neki, alsóbbrendűek vagytok a szemében. Narcisztikus. Elég lesz félévente menetek hozzá. Ha nem becsüli meg a segítséget, ne kapja meg.
2020. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mansour ***** válasza:
77%
Szerintem is kicsit túl van tolva ez a mérgező szülő téma, de azért tagadhatatlan, hogy vannak mocsok rossz természetű emberek, és a korral ez csak rosszabbodni szokott...
2020. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
11:34-eske, gondolom feltűnt, hogy az előtted levőt törölték. Szerintem veled sem lesz másképp.
2020. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha összetöri ra hagyod. Mond meg neki hogy akkor összefosva fog az utcán meghalni mert nem tudod hívni.
2020. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Alakul itt, úgy látom, a szemét szülők lobbija is, akik ragaszkodnak a gonoszkodás jogához.
2020. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
mérgező szülő, csak mert nem akarja a telefonjához láncolva élni azb életét?
2020. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért kérte tőle a férjed? Idős, beteg ember, és féltek, hogy egyszer kint a kertben lesz rosszul?

Vagy csak azért, hogy bármikor felhívhassátok?


Az ordítás természetesen nem jó kommunikáció, de nem tudjuk, mi volt az előzménye.


Ugyanakkor, ha tényleg mérgező, mi a frásznak jártok hozzá hetente?

2020. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért mérgező, mert az én életem teljesen "megmérgezte" a saját félelmei miatt engem önbizalom hiányosnak és szorongónak nevelt. (Pl. Tudja, hogy gyereket szerettünk volna, de nem sikerült, mégis pont anyák napján, miután átadtam neki az ajándékot mesélte el, hogy az unokatesóm gyerekének a felesége ikreket szült.)

És igen, azért járunk hozzá, mert idős, krónikus beteg. És azért kértük tőle, hogy legyen nála mindig bekapcsolt állapotban a telefonja.

2020. júl. 20. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért a mai telefonok nem olyan nehezek, hogy ne tudja valaki magával vinni
2020. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!