Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gáz az, hogy a 28 éves...

Nem gáz az, hogy a 28 éves felnőtt lányom rajtam lóg?

Figyelt kérdés
Nincsen pasija, mert szerinte nem elég szép, barátai elmentek külföldre. Engem nyüstöl, hogy menjünk el strandolni, kávézni, sétálni, de egy nőnek már nem az anyján kéne lógnia. Mindig lepasszolom valamivel! Hogy most fáradt vagyok, főzni kell, mosni kell stb.
2020. júl. 26. 12:28
1 2 3
 1/21 Tabbouleh ***** válasza:
92%
Az a gáz, ahogy erre reagálsz. Mi az, hogy egy anya nem bír elmenni a lányával párszor programozni? Értem én, hogy felnőtt nő, de ha az én lányom hívna engem erre-arra, akkor vele mennék. Gondolkozz már pls..
2020. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
Te a lány vagy, átlátszó a kérdés. Talán segíts anyádnak a házimunkában és lesz ideje téged istápolni.
2020. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
91%

Az szerintem pozitív, ha egy gyermek még felnőttként is tart egy-egy szülős napot.

21 éves különélő férfiként is szívesen megyek el pizzázni, kirándulni, filmezni a családommal.


Amúgy férfiként mondom, hogy a sok “csúnya” lánynak sokat tud segíteni egy kis ruhavásárlás meg egy kozmetikus meg egy önbizalomtréning. Meg sok férfinak nem is a külső a leglényegesebb.

2020. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Gáz helyett inkább szomorú, ha nincs korabeli társasága, ahogy az "gáz" inkább, hogy anyjaként lepattintod indokokkal. Az, hogy nincsenek korabeli barátai a te felelősséged is, ahogy az önbizalomhiánya is, amelyen csak tovább rontasz azzal, ha megvonod tőle a társaságodat.
2020. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem gáz ez még bele fér

No már most nem mindenki találja meg sitty sutty az igazit neked mint anyának kéne támogatnod a lányodat lehet akárhány éves a lányod marad ne feledd el !!!

Nincs kihez fordulni csak is a szülei vannak most ha ti is belerugtok a lányotokba egyedül marad !!!!

Nincsenek barátai nincsen párja

Nincs családja

Ezt akarjátok ????

Manapság minden kitolódik a párkapcsolat a családalapítás a barátok szerzése az el költözés stb

Mert egy felgyorsult világban élünk

Ahol nem megy minden olyan könnyen albérlet tok drága főleg egyedül

haz horibbilis összeget van

onnaloan élni nehez

Nem azért mert a gyerek ne vágyna mindenki vágyik önállóságra Csak az anyagiak ...stb miatt nem megy könnyen

Sikeres munka ? Család ? Jó Párkapcsolat ? Pénz ? Egyetem ? Kiadások ? Albérlet ? A jó dolgok nem mindig társul együtt

Előbb utobb majd megtalálja az igazit és rendes barátokat szerezni addig támogassátok őt ne hagyjátok magára amikor szüksége van rátok

Szülőnek lenni életre elkötelezettség

Gyerek nem egy csomag hogy ha meguntatok kidobhatjatok!!!!

A közös programokról nem kell lemondani nem egy nagy áldozat a lanyoddal elmenni kávézni vagy valami közös programot csinálni vagy mit tudom én !!!! Persze hogy veletek akar lenni mert magányos tamogatni kell nem bele rúgni !!!!!

Közösen lementek strandolni abba mi rossz van ??? Addig kell programot csinálni amíg lehet 60-70 éves korodra lehet hogy nem lesz kedved ide oda menni de egy kávézás meg akkor is belefer előbb utóbb

A lányod meghazasodik gyereke családja lesz Önálló életet fog élni

Orulj hogy meg egy kis időt a lanyoddal lehetsz

Ő mindig a lányod marad !!!!

2020. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Arról nem is beszélve, hogy téged vajon ki fog ápolni idős és netán magatehetetlen korodban, ha nem a gyermeked? Most tanítod arra, hogy bújjon ki a családi köteleztettség alól kifogásokkal? Erre gondolj, amikor legközelebb más programot csinálsz magadnak ahelyett, hogy a gyermekeddel legyél, legyen bármennyi éves is, mindig a gyermeked marad!
2020. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
És így van ahogy a felettem levők szóltak az anya a gaz ha lepattintja a saját gyereket a helyett hogy örülne hogy elhiv a lányod téged ide oda
2020. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

És belehalnál, ha legalább néha elmennél vele a strandra vagy inni egy kávét?

Nem szégyelled magad édesanya létedre?

2020. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg olyan nehéz néha kávézni a lányodsal?

Szégyelld magad.

2020. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Ööö, miért is lenne gáz anyának és gyerekének (vagy akár apának és gyerekének) bármit együtt csinálni? Felnőttként már nem a gyereked, vagy mi?


Nem az a baj, hogy nem érsz rá mindig, de hogy konkrétan direkt lepasszolod, mert "gáz"??? Ezt nem is értem. Szörnyű. :(

2020. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!