Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyunak elmondani, hogy...

Anyunak elmondani, hogy szeretném?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom édesanyámmal, és az első szabály az őszinteség.

17 éves vagyok, és szeretnék lefeküdni a párommal, és szeretném, ha elvinne nőgyógyászhoz.

Hogy tudnám megkérdezni, elmondani?


Értelmes válaszokat, kérlek :)

Köszönöm


2020. júl. 28. 18:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Végülis tényleg annyi, hogy elmondod neki, hogy szeretnél nődokihoz menni.

Viszont gyógyszerészként mondom, hogy soha nem szednék tablettát. Nyugodtan olvasgass utána, hogy mennyire tönkreteszi a szervezetet.

2020. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%

Gondold át a tablettát! Nagyon sok mellékhatasa van (fejfájás, elhizas, nulla szexuális vágy, trombózis stb. Stb.) lényegében elnyomja a tested normális hormonális működéset mesterségesen. Ráadásul ha hasmenésed van, vagy gyógyszert szedsz, már gyengül a hatása.


Tény hogy a fiudnak kényelmesebb, de a normális gumihasznalat ugyanannyira véd, szóval emiatt nem érdemes.

2020. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Erről annyira nem olvastam még, de minden képpen este most ezt fogom bújni. :)

Köszönöm a felhívást!

2020. júl. 28. 21:06
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én már anyuka vagyok és tényleg csak jó tanács, de hagyd a fenébe azt a tablettát.


Az óvszer biztonságosabb és nem terheli egyáltalán a szervezeted.


Én egyszer 20 évesen 3 hónapig migrénes voltam a rohadt tablettától. Soha többé.

2020. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Ne szedj gyógyszert, a sok évnyi tablettaszedés miatt meddő rengeteg 30as nő mostanában.
2020. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne szedj még tabit! Jó lesz az óvszer, jól húzzátok fel és nem lesz baj. Persze lehet de a tabival is ugyan úgy lehet plusz ha elsőre nem találja el a doki, hogy melyik passzol hozzád akkor visszamenni hozzá stb stb. Elég macera. Csak ne csináljátok olyat, hogy a következő kérdésed az legyen, hogy "betette kicsit gumi nélkül de nem élvezett belém, lehetek - e terhes?"

☺️

2020. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem lesz ilyen kérdésem!

Köszönöm a tanácsokat :)

2020. júl. 29. 00:46
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha a fiúnak te fontos vagy és nem csak a lukat látja benned, akkor gumit húz. A többit pedig leírták előttem, hogy miért ne használj gyógyszert.
2020. júl. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se szedj gyógyszert.

Ha nem bízol az óvszerben, használjátok mellé kiegészítő védekezéként pharmatex terméket.

Nőgyógyászhoz ettől függetlenül el lehet menni, rákszűrés nem árt. Bár nem tudom az hány éves kortól javasolt, nem akarok hülyeséget mondani.


A szexet én utólag mondanám csak el. Anyaként mondom, folyton azon kattognék mikor fog megtörténni.

Ja és csak annyit, hogy megtörtént és védekeztek, semmi részlet.

2020. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

18 a lanyom termeszetesen elkisertem

De gyogyszert nem engedtem! Gumi tokeletesen jo legalbb az a fertozesektol is ved !

Ennyi idosen meg nincs rendszeres nemi elet az a havi 2-3-4 alkalomra felesleges. Max felesbe veszik a gumit.

Amugy en 2x lettem terhes gyogyszer mellet... tinikent! (Ok ez regen volt mar)

Gumi mellett soha nem volt baj. Igy 46 evesen is azt hasznalunk a paromnak is megfelel.

2020. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!