Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet bebizonyítani a...

Hogy lehet bebizonyítani a családnak hogy nem vagyok meleg?

Figyelt kérdés
Mindenki annak néz mert még nem volt nővel dolgom sose pedig két év múlva 30 leszek. De nem vagyok meleg, csak se ismerkedni nem tudok, se nem nézek ki jól. Hogyan lehetne ezt bizonyítani? Én undorodom a férfi társaimtól. Meg anyám nem hajlandó hazudni hogy volt csajom hanem mindenkinek elmondja hogy nem volt. Ez miért van?

2020. aug. 10. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Miért lettem lepontozva? hmmm?
2020. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Elég gáz ez 28 évesen...hanem is meleg, de pszichés és szociális problémáid biztosan vannak, érdemes lenne pszichologushoz menned mielőtt késő lesz!
2020. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
12-es ez egyáltalán nem feltétlen igaz, nyilván lehet az az oka amit írsz de 10-ből 8-esetben nem erről van szó!
2020. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Legalább ne öltözz úgy, az is rátesz egy lapáttal...
2020. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Azt próbáld bizonyítani, hogy hetero vagy és ne azt, hogy nem vagy meleg. Egyszerűen meséld el neki, hogy milyen nők jönnek be neked és miért. Nevezz meg konkrét személyeket, akik tetszenek, stb. Lehet, hogy kicsit fura lesz a te helyzetedben, de másképp nem hiszem, hogy menne
2020. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha a családodnak azt mondod, hogy te nem vagy meleg és nem hisznek neked, így jártak, eszükhöz kell mérni. Felnőtt férfi vagy, egyáltalán nem kötelességed bármit bizonygatnod bárkinek is, főleg nem a szexuális beállítottságodat.
2020. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!