Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
1 éve vagy jogsim, a húgomnak 3 hete. Faluban lakunk és csak most engednek vezetni falunk kívül, viszont a húgom bárhova elvezethet. A szüleim szerint ez teljesen jó így.

2020. aug. 12. 21:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Igen, elsőre levizsgáztam.

2020. aug. 13. 07:40
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Anyámnak majdnem másfél év kellett, mire megbízott a vezetési képességeimben. Sokáig lenyeltem, hogy egyedül kb csak a szomszédba enged el kocsival, de egyszer nagyon nagy szükségem volt a kocsira, messzebbre kellett mennem. Anyám természetesen nem engedte, szóval mamám kocsiját kértem kölcsön. Sikeresen teljesítettem az utat (miért ne ment volna?), azóta nem kételkedik bennem anyám sem.

F

2020. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szóval most se vezethetsz még bárhova ahova akarsz, de már vezethetsz falun kívül, ha ők megengedik?


Mert ha pl. most már bárhova vezethetsz, meg a húgod is, akkor szerintem szimplán az a helyzet, hogy te kövezed ki az utat a húgod előtt. Mármint, hogy neked még nem engedték, féltettek, de időközben rájöttek, hogy ez így mégse jó, ezért már neked is megengedik, és már rögtön a húgodnak is, mert már van tapasztalatuk veled, és rájöttek, hogy nem kell félteni.


Viszont ha téged még mindig nem annyira engednek sehova, akkor jó kérdés, hogy ezt miért teszik... Nyilván ez így nem igazságos.

2020. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!