Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom kivonni magam anyám...

Nem tudom kivonni magam anyám támadásai alól, van megoldás?

Figyelt kérdés
66 éves, én 34. De nem találok megoldást. Úgy beszél velem hogy kinek kellenék én? Úgy sem néz rám senki. Minek festem a hajam, minek veszek cipőket meg ilyenek. Sajnos vele lakok egy szobában. Már felvágtam a karomat, voltam a pszichiátrián, de mégsem vesz vissza magából. Nem akarok akármilyen idióta csúfságokhoz férjhez menni. Csak a halál a kiút. Amúgy nagyon lehúznak itthon. Állandóan csak lehordanak. Tudom ti is le fogtok hordani, mert ugye az jól esik nektek, hát csak nyugodtan.

2020. aug. 14. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ő tart el?
2020. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el. Jaaa, hogy 34 évesen idáig sem jutottál el? Nem anyád hibája.
2020. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha elköltöznél. Ideje lenne már ..
2020. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hol laktok? Dolgozol amúgy? Van jelenleg pasid?
2020. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön költözés?
2020. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh szegény, sürgősen költözz el bárhogyan, mert ez egy rettentő mérgező közeg. Pasid? Barátok? Munkád van?
2020. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Kamu
2020. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha te 34 évesen otthon laksz, ráadásul anyáddal egy szobában, akkor nagyon is megérdemled a sorsodat. Te szerinted főnyeremény vagy? Még nem megy akárkihez. Ki ez te.
2020. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Azt hogy mennyit érek ki tudhatná a legjobban, ha nem Én? Én vagyok magammal 34 éve, én tudom a gondolataimat, a vágyaimat, a gyengéimet, az álmaimat, mindent én tudok magamról ki más tudná jobban mint én? Te főnyeremény vagy? Igen, sokra tartom magam. Nem megyek feleségül, alkoholistákhoz, drogistákhoz, sem senkiházi csóró trógerekhez. Mit nyernék azzal, ha bajból még nagyobb bajba kerülnék? Mit nyernék vele ha akármilyen szemét selejthez férjhez mennék? Kell lennie jobb kiútnak. És meg fogom találni. Egy mocskos kan sem tudná jobbá tenni az életemet, csak még rosszabbá.
2020. aug. 25. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Igazad lenne, ha nem ugyanolyan lennél, mint azok akiket lenézel. De egy olyan, aki a te korodban nem tud semmit sem felmutatni, hát. Vicces.
2020. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!