Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermekem anyja zsarol,mi...

A gyermekem anyja zsarol,mi lenne a megoldás ?

Figyelt kérdés

Egy nem is igazán kapcsolatból született egy kislányom,az anyukájával már azelőtt külön mentünk,hogy kiderült volna hogy terhes.A babát nem akartuk megtartani,de már késő volt az abortuszra.

Ő még mindig szeretne engem visszakapni,így miután szakítottam a mostani barátnőmmel,azt mondta hogy jól tettem mert ha vele lennék,sosem adná oda a gyereket,oda bármikor mehetek,de el nem hozhatom.

Viszont szeretem a barátnőm,a hétvégén kibékültünk.

Tudok tenni valamit,hogy mégis elhozhassam a kislányom?

Igazából ha nincs más választás,megyek oda hozzá,de szívesebben hoznám el magamhoz.

Egy életen át nem lehet így.

Ha valaki esetleg volt hasonló helyzetben,segítsen.

Köszönöm előre is 🙏


2020. júl. 15. 10:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad a gyerek korát.

Ha még nagyon pici, akkor csak az anyja jelenlétében láthatod. De pl. óvodás korban már simán elviheted, az anyja nem szólhat bele, amíg semmi baja nem esik, nem viszed külföldre és a láthatás végére pontosan visszaviszed. Ha ez eddig nem történt meg, akkor a bírósághoz kell fordulni, hogy szabályozza a láthatást.

2020. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon makacskodik, lehet pereskedni.
2020. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tudtok megegyezni, bíróságon kell kérni a láthatást. Úgy tudom, hogy 3 éves kora után, de lehet hogy 5, már el lehet hozni. Mivel Te vagy az apja, jogod van a láthatáshoz. Ne engedd, hogy zsaroljon. Az már más kérdés, hogy egy nem kívánt gyermek, ill. inkább az anyja mennyire megnehezíti a későbbi életedet. Főleg amikor ellened vagy a párod ellen hangolja majd. Most kell a sarkadra állni, és meghúzni a határokat az exxel szemben.
2020. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Bíróság, kapcsolattartás szabályozása, már ha van apasági nyilatkozat. Sok nő szereti azt hinni, azért mert szült, kizárólagos joga van rendelkezni a gyerek felett, de ez még véletlenül sem így van.
2020. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

"Úgy tudom, hogy 3 éves kora után, de lehet hogy 5, már el lehet hozni."


Rosszul tudod, ez egy mendemonda. A bíróság mindig egyénileg dönt az adott szereplőkkel a láthatásról. Csecsemőt is el lehet vinni pár órára

2020. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Na egy újjabb olyan sztori, ahol minimum 3 ember fog szenvedni... Most komolyan minek kellett gyereket csinálni egy ilyen nőnek? Meg amúgy is mi az hogy már nem lehetett elvetetni? Sztem a csaj simán a gyerekkel akar megtartani meg manipulálni téged, te meg hagyod is. Miért vetted amúgy a nevedre ha nem is voltatok együtt a csajjal? Simán lehet hogy nem is te vagy az apja
2020. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
5-ösnek: Másba már nem tudtál volna belekötni?
2020. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez a klasszikus felcsunáltatta magát a csaj, hogy maradjon a pasi című történet. Azt komolyan mondtad, hogy valakinek hónapokon át nem tűnik fel, hogy terhes? Téged az orrodnál fogva vezetnek.

38N

2020. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez van amikor két gyerek csinál egy harmadik gyereket.
2020. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

7!

Nem a belekötés volt a célom, hanem a téves információra való rámutatás.

2020. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!