Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom kivonni magam anyám...

Nem tudom kivonni magam anyám támadásai alól, van megoldás?

Figyelt kérdés
66 éves, én 34. De nem találok megoldást. Úgy beszél velem hogy kinek kellenék én? Úgy sem néz rám senki. Minek festem a hajam, minek veszek cipőket meg ilyenek. Sajnos vele lakok egy szobában. Már felvágtam a karomat, voltam a pszichiátrián, de mégsem vesz vissza magából. Nem akarok akármilyen idióta csúfságokhoz férjhez menni. Csak a halál a kiút. Amúgy nagyon lehúznak itthon. Állandóan csak lehordanak. Tudom ti is le fogtok hordani, mert ugye az jól esik nektek, hát csak nyugodtan.

2020. aug. 14. 19:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10. Ne aggódj, magammal szemben is magasak az elvárásaim.
2020. aug. 26. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hú, hát elég alacsony elvárásaid lehetnek magaddal szemben, elnézve a körülményeidet. De igazad is van, a pasi legyen minimum egy Brad Pitt.
2020. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 Tévedsz!
2020. szept. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!