Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » .Mit tennél ha anyukád egy...

.Mit tennél ha anyukád egy nővel akarna összeköltözni?

Figyelt kérdés

Anyukám pár hónapja jelentette be, hogy egy nővel van együtt! Még meg sem emésztettem a dolgot, erre jött azzal, hogy a nő ide fog költözni!😨😧 Nem tudom mihez kezdjek. Van 2 nővérem, ők már külön laknak, azt mondják ne csináljak belőle nagy ügyet, ki fogom bírni, de nekik könnyű, úgy hogy nem laknak itt! Mit tegyek?🥺😱

17/L



2020. aug. 22. 09:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
52%
Viselkedj normálisan és ne legyél ilyen homofób barom!
2020. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
72%
Elfogadnám, hogy van új párja, akkor is, ha nő. De nem szeretnék együtt lakni vele. Ha férfi lenne, akkor se. Ha jól értem, számodra tök idegen, eddig nem is tudtál róla. Nem az összeköltözéssel kéne kezdeni.
2020. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Pár hónapja ismerem, nem sokszor találkoztam vele, nem hittem hogy ide akar majd költözni!😩😖
2020. aug. 22. 09:54
 4/55 anonim ***** válasza:
64%

Mit tennék? Elfogadnám, hogy boldog.

17 éves vagy, ha nem bírod a nőt pár hónap múlva kicuccolhatsz.

2020. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
37%

1


anyád... mindenkinek joga van eldönteni, hogy undorodik-e a ferdehajlamúaktól vagy nem. Azt hiszem a XXI. században élünk és mindenki szabadon gondolkodhat... ha neki szabad langyosnak lenni, akkor nekem szabad kimutatnom a nemtetszésemet

2020. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
6%
kérdező: te jól nézel ki? Komolyan kérdezem.
2020. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Miért mit segít az most rajtam?
2020. aug. 22. 09:59
 8/55 anonim ***** válasza:
50%
Anyádnak joga van boldognak lenni. A te hangulatod miatt mért ítélné magát magányra? Még azt sem tudod, miféle ember az a nő. Ha undok, agresszív, 18 évesen elmész dolgozni, és kiveszel egy kis szobát valahol. Nincs jogod megtiltani anyádnak, hogy együtt éljen azzal, akivel boldog.
2020. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
78%
Valóban lassabban kellett volna haladniuk. De ha amúgy el tudnád fogadni, akkor így is el fogod tudni. Ha a nő személyiségével lenne baj, az macerásabb, de minimális kommunikációval, kerülve egymást az is megoldható a költözésig.
2020. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
De én még nem akarok költözni, mert akkor hogy megyek fősulira😭😢 Nem akarom hogy itt lakjon, nem kedvelem. Olyan fiús, először azt hittem hogy fiú😣😖
2020. aug. 22. 10:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!