Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » .Mit tennél ha anyukád egy...

.Mit tennél ha anyukád egy nővel akarna összeköltözni?

Figyelt kérdés

Anyukám pár hónapja jelentette be, hogy egy nővel van együtt! Még meg sem emésztettem a dolgot, erre jött azzal, hogy a nő ide fog költözni!😨😧 Nem tudom mihez kezdjek. Van 2 nővérem, ők már külön laknak, azt mondják ne csináljak belőle nagy ügyet, ki fogom bírni, de nekik könnyű, úgy hogy nem laknak itt! Mit tegyek?🥺😱

17/L



2020. aug. 22. 09:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
84%

Hát leszbikusként is azt kell mondanom, hogy anyukád ezt rohadtul elcseszte. Leginkább azért, mert ezt így egyszerre egy gyerekre zúdítani rettenet gáz, valóban nem az összeköltözéssel kellett volna kezdenie.

Vele beszéltél az ellenérzéseidről? Leültél vele, esetleg velük hármasban beszélni erről? Ha nem, akkor mindenképp tedd meg, bár ez attól is függ, hogy anyukáddal milyen a kapcsolatod, erről eddig nem írtál.

Viszont legalább egy esélyt adhatnál a másik nőnek, hátha jól kijönnétek, utána még mindig ott a lehetőség arra, amit a többiek már leírtak előttem.

2020. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem jól jöttök ki, még ott az esély, hogy 18 éves korod után anyád költözzön el a nőhöz, te meg maradj a mostani lakásotokban.
2020. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
89%

Beszélj az anyaddal, mondd el neki, hogy hogy érzel, hogy mit szeretnél, mit nem.

Végső esetben koltozz valamelyik testveredhez, más rokonhoz, vagy koleszba.

2020. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
74%
Azonkívül,hogy megpróbálsz erről beszélni anyáddal mást nem tudsz tenni. Ő dönti el,hogy kivel akar összeköltözni és,ha nem érdekli a te véleményed kénytelen leszel elfogadni a helyzetet vagy keresned kell egy alternatívát,hogy vesetleg tudsz e valahova máshova költöznöd.
2020. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
23%
Anyámnak joga lenne boldognak lenni, ám nekem is jogom van hányni a homokosoktól és hasonlóktól. Apámhoz költöznék vagy koliba.
2020. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
9%
nem lehet valahogy jelenteni ezt? Nincs egy hatóság aki ezzel foglalkozik? Szerintem biztos nem legális ez, vagy nem tudom.
2020. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
82%
#26: Mit akarsz jelenteni? Két nő együtt él?
2020. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
0%
A helyi gyermekvédelmi központot lehet, hogy érdekelné.
2020. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
3%
Amilyen világot élünk...
2020. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen, elég szomorú, hogy egyeseket a saját anyjuktól kell megvédeni.
2020. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!