Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » .Mit tennél ha anyukád egy...

.Mit tennél ha anyukád egy nővel akarna összeköltözni?

Figyelt kérdés

Anyukám pár hónapja jelentette be, hogy egy nővel van együtt! Még meg sem emésztettem a dolgot, erre jött azzal, hogy a nő ide fog költözni!😨😧 Nem tudom mihez kezdjek. Van 2 nővérem, ők már külön laknak, azt mondják ne csináljak belőle nagy ügyet, ki fogom bírni, de nekik könnyű, úgy hogy nem laknak itt! Mit tegyek?🥺😱

17/L



2020. aug. 22. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
15%

oké hogy faterod nője piszkálódik,de a kérdés az,hogy ha faterodnak nem lenne ellenére hogy odaköltözz,akkor melyik lenne rosszabb?

1.elviselni faterod nőjét?

2.elviselni muterod új nőjét,plusz a környezeted,barátaid,szomszédok előtt is bevállalni ezt,hogy te leszbikkel élsz?


amúgy egyik ismerősöm hasonló dilemmában van.

az elvált felesége átment leszbibe és össze is költözött 2 éve a nővel.

a lánya 15 éves,a leszbikkel lakik és házi szolga szerepe van.

csak ő takarít,mosogat,mert az új nő ezt a szerepet szánta neki,muterja meg azt csinálja amit a nő mond mindenben.

plusz állandó kifogásokat kell találnia,hogy miért nem mehetnek fel hozzá a barátnői,mert ugye az full ciki lenne ha kiderülne hogy nyíltan homokos a muterja.

kicsinálnák érte a suliban a többiek.

tavaly sulit is kellett váltania mert kiderült és totál kicsinálták,kiközösítették az osztálytársai.


a fater meg rendőr,egyedül lakik,nője nincs,24/48ban dolgozik így gyakran lenne egyedül a gyerek.

és mivel a kislány elkezdett fiúzni,attól fél a srác,hogy amikor dolgozik,akkor a kislány hozzá hordaná fel a srácokat meg bulit szervezne.


mondjuk én mondtam az apukának,hogy szerintem nincs itt dilemma.

inkább hordja fel a fiúkat a kiscsaj,mint hogy abban a fertőben éljen,meg csicskának használja az a két nyomorult a gyereket.

2020. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom néhány válaszoló itt hol él. Magyarországon nem fognak lecsukni senkit homoszexualitásért, bármennyire is akarjátok.

Nekem volt egy leszbikus osztálytársam, sőt barátnője is volt. Senki nem foglalkozott vele úgy igazán.

2020. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
87%

Hát 51-es jó putri helyre járhat a lány, ha ilyesmi miatt "kicsinálják". Nálunk gimiben volt két csaj, akik nyíltan jártak, pont mindenki leszarta. Az egyik abban a koliban lakott ahol én is, ott sem csináltak belőle ügyet. Kapaszkodj meg egy férfi tanárunk is volt aki meleg. Az egyik legjobb tanár a suliban.

De igazából még ha putri helyre is jár, hogy derül ez ki? A közelebbi barátaimon kívül soha fingom nem volt, hogy kinek kik a szülei meg mit csinálnak.


A "fater" meg az elvált apák azon típusa, aki nyalja a gyerek seggét, meg uszítja anyuka ellen amikor ott van, de lám-lám, ha valóban felelősséget kellene vállalni, akkor ömlenek is a kifogások. Ha tényleg olyan szörnyű lenne a gyerek élete és apuka tényleg annyira aggódna érte, nem azzal törődne, hogy esetleg megdugják a lányt, hanem már rég beadta volna a kérelmet, hogy hozzá kerüljön.

2020. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
70%
Örülnék neki. Anyukám 81 éves, egyedül él, s a köztünk levő távolság miatt nem mindennap tudok ránézni.
2020. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne, ha adnál neki egy esélyt? Azt írod hónapok óta tudsz róla, sose beszélgettetek még?
2020. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!