Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék elvárják, hogy lerakja...

Anyámék elvárják, hogy lerakjam a jogosítványt. Ez normális?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Teljesen feleslegesnek látom hogy lerakjam a jogsit, nem szeretem az autókat, különösebbek szükségem pedig nincs rá. Mióta elköltöztünk valamivel távolabb a városból, anyám elvárja hogy lerakjam a jogosítványt, és vegyek egy autót. Ebből rendszeres veszekedés van, hogy velük lakok, örüljek neki, cserébe tőlem ez lenne a minimum hogy elviszem őket boltba meg ügyeket intézni. Ez így most mi?? Nekik nincs egyébként sem autó se jogsi... Nem tervezem lerakni, egyrészt nem fogok arra alsó hangon 200 ezret + egy autó árát költeni hogy őket cipeljem a boltba, másrészt én is tudok buszozni, nem értem miért olyan megterhelő. Elköltözni nem tudok, nincs annyi keresetem. Hogyan mondjam el ezt, ha nem fogják fel?
2020. aug. 23. 10:10
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Egy forintot sem adnának bele, sem a jogsiba sem pedig a kocsiba.
2020. aug. 23. 10:43
 12/44 anonim ***** válasza:
18%
Annyira bírom amikor az elkényeztetett kis lùzereknek nem tetszik a válasz, mert az nem illik az önző kis profiljukba és ezért pontoznak le. Nyilván ezt vette benned észre anyukád is és próbál kirepìteni a családi fészekből..remélem sikerül neki és rájössz milyen is a felelősségvállalás mikor nem csak ikonokat kell nyomni a nyílván anyuapu pénzén vett telefonon..
2020. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
78%
ez a jogosítváénymánia annyira idegesitő. Akinek kell tegye le, de ne kényszerítsék rá az embert!
2020. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
21%
A jogsi az alap, az én munkatársaim 50+ évesen is elkezdték tavaly csinalni, annyira alap. Hú micsoda áldozat, hogy a saját pénzedből kell csinálni, azta mindenit
2020. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2020. aug. 23. 10:45
 16/44 A kérdező kommentje:
12-es, hát nem érted? Pont ez az, hogy saját magam által keresett pénzből élek. Szerinted miért nem veszek kocsit? Mert így is szarul jövök ki, az a kb 500 ezer forintos kiadás szerinted nem vágna hanyatt? Ezek mellett adok le rezsibe stb.. Nem vagyok egyáltalán elkényeztetett, sosem voltam.
2020. aug. 23. 10:47
 17/44 anonim ***** válasza:
11%
Fura, én kerestem 120ezret is, alberletben laktam, mégis vettem magamnak 700ezerert autót, mert kell
2020. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
77%

Nevetséges az egész. Aki akarja leteszi, aki akarja nem. Ezt a "majd a mu kádhoz jó lesz" hülyeséget meg hanyagoljuk, mert nyílván jogsi nélkül nem vágyik olyan munkára ahol vezetni kell, tehát olyan munkát fog vállalni, ahol nem kell vezetni.


Ennyi erővel alap lenne megszerezni a D-kategóriás jogsit is. Mert mi van, ha majd buszvezető akarnál majd lenni??? Szóval ez ilyen tipikus begyepesedett magyar felfogás.

2020. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
De nekem egyenlőre nem kell. És meg sem engedhetem magamnak. Most minek költsem el erre az amúgy hónapokig kuporgatott pénzem, ha számomra felesleges?
2020. aug. 23. 10:50
 20/44 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!
2020. aug. 23. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!