Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa óvszert ad a gimis lányána...

Apa óvszert ad a gimis lányának az normális???

Figyelt kérdés

Bulizás előtt apuka ellenőrzi hogy a kicsi lányának van e a táskájában!!!!


Ja és az a szabálya apukának, hogy ha a kicsi lánya a sráccal akar "aludni" akkor azt csak itthon lehet (azaz apuka házában).


Milyen beteg perverz ember az ilyen???



2020. aug. 23. 11:10
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
9%
10 Van kinek állapot, van akinek érték.
2020. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
96%
Jól teszi. Inkább óvszerrel és inkább nála, mint egy bokor alján óvszer nélkül. Bizonyára vannak kamaszok, akik nem dugnak agyba-főbe, a kérdésben szereplő apuka viszont feltehetően ismeri a lányát és tudja, hogy ő nem közéjük tartozik. Megakadályozni úgysem tudja, akkor már legalább biztosítja neki a biztonságos feltételeket, szerintem ez sokkal jobb, mintha homokba dugná a fejét és tiltaná (mint pl az én apám tette, nem az lett az eredménye, hogy nem szexeltem meg pasiztam tiniként, hanem csak ő nem tudott róla. Ellógtam a suliból, nyáron "barátnőkkel" mentem "fagyizni" és satöbbi. Legalább hazudni jól tudok azóta is, egyébként ez is hasznos tulajdonság). Én is inkább ezt a vonalat képviselném főleg tudván, hogy nekem milyen tinikorom volt ebből a szempontból.
2020. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
95%
Tök normális eljárás szerintem. Így nem kell egy mocskos klotyóban elvesztenie, ha eljön a pillanat. A gumi csak annyit, hogy jó ha van, de nem kell, mint ha nincs amikor kellene.
2020. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
94%
Én is így tennék ha ilyen korú lányom lenne.
2020. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%
Nyitott gondolkodású, felelossegtleljes apa. Mi a probléma vele?
2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
96%

Annyival egészíteném ki a válaszom, hogy én is vettem óvszert a keresztlányomnak. (én nevelem, mert az édesanyja meghalt)

16 éves, nem él még nemi életet, de megbeszélünk mindent őszintén. Nincsenek titkok, csak tiszta kommunikáció. Nem gondolom, hogy ezzel a szexbe hajszolnám,viszont ha úgy alakul, hogy egy pasival szexelne, akkor nem lesz gond. Hány pasi mondja, hogy kihúzza mielőtt elmegy? Nem is kell óvszer. Sok! Hány terhesség lesz ebből? Sok! Én inkább szeretném, hogy a rám bízott 16 éves lány felkészült legyen ilyen téren is.

A 7-es voltam.

2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
17%

#10

#13

Szerintem nem nekem szántátok a kommentet. Olvassátok el újra a válaszom. Semmi olyat nem írtam amiről ti beszéltek.

7-es voltam

2020. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normalis, es nem biztos, hogy az adott 15 eves lany mar aktiv nemi eletet el, de attol meg nem art, ha van nala ovszer, mert elobb-utobb lesz egy elso alkalom.

Akarmennyire is verik itt a melluket a papok, apacak, jelenleg az az atlag, hogy egy tinedzser lany meg erettsegi elott elvesziti a szuzesseget, es erettsegi elott nem arra gondolok, hogy abban a par honapban ami a 18. szulinapja es az erettsegi kozott van... Es ez nem jelenti azt, hogy utana ossze-vissza szexelni fog mindenkivel, de par alkalommal szinte biztos, akar ugyanazzal a sraccal, akar 1-2 masikkal. Aki bulizni jar ovszerrel a taskajaban, az szimplan elovigyazatos, ez egyaltalan nem azt jelenti, hogy minden hetvegen massal szexel.

2020. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jól teszi! Te talán azt akarnád, hogy gimis korában gyereket szüljön a lányod? Vagy védekezés helyett abortuszra mászkáljon félévente?
2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
87%

"Van kinek állapot, van akinek érték"


És neked milyen értéket adott a szüzességed?

2020. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!