Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa óvszert ad a gimis lányána...

Apa óvszert ad a gimis lányának az normális???

Figyelt kérdés

Bulizás előtt apuka ellenőrzi hogy a kicsi lányának van e a táskájában!!!!


Ja és az a szabálya apukának, hogy ha a kicsi lánya a sráccal akar "aludni" akkor azt csak itthon lehet (azaz apuka házában).


Milyen beteg perverz ember az ilyen???



2020. aug. 23. 11:10
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk nagynenem es baratnom is ezt csinalta a kamasz nagy lanyaval. Teljesen normalis.

En szulokent azt mondom a sajat fiatalkori tapasztalataim alapjan, hogy igen ha mar szex eselyes a gyerekem akkor inkabb adok neki vagy megkerdem de ugye van keznel ovszer? (Mert az ved a nemi betegsegtol, a teherbeesestol, es hat ki tudja nem adodik e ugy a helyzethogy a gyerekem (akar a fiam/akar a lanyom) elvesziti a fejet es annyira kivanja a masikat, hogy na szoval lefekszik vele vagy akar csak egy padon a parkban nekiallnak, hogy inkabb legyen nala mint abortuszon kelljen ggodjak vagy elkapjon valami gedvat.


Masreszt ahozd haza meg olyan, hogy ha annyira komoly es vagy annyira szeretne a fiuval a teljes az szexrepertoart, akkor tenyleg ne mar a bar mosdojaban vagy a kapualjban csinaljak vagy valami alberletben masik 3 alberlotars mellett, hanem inkabb nyugodt kornyezetben, ahol es ez elsosorban a lanyokra igaz biztonsagban erezhetik magukat. Ja nem akarom hallani es hallgatozni se. Masreszt amelyik ferfi vagy fiu hajlando a lannyl hazamenni a lanyhoz ugy hogy tudja apuka vagy anyuka otthon lehet, az annyira nem lehet rossz arc. Hiszen ezzel vallalja, hogy ha reggel vagy hajnalban megis belebotlik a lany apjaba akkor kepes bemutatkozni es felvallalni magat. (Nem az a bokorban megdugom a lanyt na de ki a f...om akar kezet fogni a szulokkel, hiszen felesegul ugyse veszem. Es persze nem is kell na de megis ...).


Meg hatugye kerdezo a gimis lanyokat nem az otthonukban szojtak olyan szexbe belekenyszeriteni amit annyira ok nem is inkabb csk fiuk akarnanak? De lehet en latom rosszul.


Nekem a prud anyam mindig megkerdezte utazas/kirandulas/buli elotthogy ugye viszel ovszert. Es milyen jo hogy vittem😁

2020. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
7%
Sok szülő elég hátrányos helyzetből indítja az alkudozást “hamár úgyis szexelni akar, akkor legalább..” Érdekes ahol rossz osztályzatért, késői hazajövetelért fejmosás(nem verés! mielőtt valaki túlgondolja) jár, azokban a családokban a lány többnyire nem érez késztetést a szexre csakmert akad más is akit megpumpálnak ott és akkor.
2020. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
92%
#42: aha, persze, így van ahogy mondod, biztos nem arról van szó, hogy csak nem mesélnek otthon inkább ezek a gyerekek.
2020. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
94%

"azokban a családokban a lány többnyire nem érez késztetést a szexre csakmert akad más is akit megpumpálnak ott és akkor."


Drága szivem, azokban a családokban a lány többnyire nem érez késztetést, hogy elmesélje otthon, hányan pumpálták meg hol és mikor. :))

2020. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
12%
43 as mit mesélnének? A semmit? Mittudod te szülői vagy fiatal szemszögből írom? Én is voltam fiatal, bizony erős összefüggés volt az otthoni megkötések és a tanúsított magatartás közt. A majomszeretetben felnőtt “még a tanárral szemben is igazad van” szülők gyerekei engedték el magukat leginkább (buli kirándulás tábor) és a fegyelmet megkövetelő szülők gyerekei voltak az “uncsi tagok“ mindegy hogy lebukástól félve vagy mert egyébként is visszafogottak
2020. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%
44-esnek is macskakörmözhetném az előzőt
2020. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
79%
#42 ez inkább a gyerek személyiségétől függ, nem a szülői neveléstől. Nekem konkrét gyomorgörcsöm volt, ha négyest kaptam egy dolgozatra, merthogy úristen mit fognak szólni otthon, 11-nél tovább SEHOL sem maradhattam (18-19 évesen sem), és ezért is könyörögni kellett, és hát mondanom sem kell, nem a szűzies unalmas fejem miatt voltam népszerű mégis. A szüleim persze mit se tudtak erről, mert annak ellenére, hogy rendszeresen lógtam az órákról (akár csak barátokkal füvezni vagy alkoholizálni a parkban- igen, fényes nappal, akár csak az aktuális fiúmmal félrevonulni a kocsi hátsó ülésére), jó iskolai eredményeim voltak és este 11-ig legkésőbb mindenhonnan hazaértem, mint ahogyan a jókislányok szokták :) Aztán érettségi után leléptem egyetemre, kollégiumban laktam, pár hónap alatt kitomboltam magam és lenyugodtam, miután kiéltem a bennrekedt kamaszkort, és teljesen normális felnőtt lettem. Nem tudod szigorral kiölni a gyerek alaptermészetét, akkor nem jobb már inkább a biztonság felé terelni?
2020. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
13%
47 ez elég értelmetlen okoskodásféleség.szerinted akkor a nevelés egy fölösleges dolog mert majd úgyis a természete dönti el hogy valaki egy mintapolgár lesz vagy egy tróger...
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
13%
Meg amúgy is milyen szigorról beszélsz ha a te szüleid nem voltak szigorúak? Felállítottak szabályokat amik vagy hiányosak voltak vagy szimplán be se tartatták. A szigor az mikor osztasz szorzol és kihozod hogy a várható megtorlás miatt nem ért meg ez vagy az. Amikor meg már felnő az ember akkor már nem menő a gyerekcsíny a “felnőttcsínyért” meg már felnőttnek kijáró megtorlás jár de már nem a szülőtől
2020. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
82%

Elég normális egy apukája van a lánynak.

Én örülnék, ha lányként ilyen apám lenne, de sajnos fiú vagyok.

Legalább ha lefekszik a lány a fiúval, de, ha a lány valami olyat nem akar amit a fiú igen akkor tud a lány kiabálni és az apa egyből ott van és segít a lányának.

Adj hálát az égnek, hogy ilyen apád van.

Véd, segít és megóv.

2020. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!