Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa óvszert ad a gimis lányána...

Apa óvszert ad a gimis lányának az normális???

Figyelt kérdés

Bulizás előtt apuka ellenőrzi hogy a kicsi lányának van e a táskájában!!!!


Ja és az a szabálya apukának, hogy ha a kicsi lánya a sráccal akar "aludni" akkor azt csak itthon lehet (azaz apuka házában).


Milyen beteg perverz ember az ilyen???



2020. aug. 23. 11:10
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ez az óvszer dolog már egy kicsit túlzás és túl direkt, de alapvetően én is jó iránynak tartom és értem, hogy szeretné biztonságban tudni a lányát. Szerintem az fontos, hogy szülő és gyerek között legyen egy bizalmi kapcsolat, a gyerek merjen beszélni a szüleivel, kérdezni, segítséget kérni és a szülő se tiltással akarja nevelni, ne tabusítson stb., ugyanakkor én mondjuk nem biztos, hogy így oldanám meg. Legalábbis én 17 éves koromban halál cikinek éreztem volna, ha apukám leellenőrzi buli előtt, hogy van-e nálam óvszer... Szerintem ez eleve bizalmatlanságot feltételez (de egyébként attól, hogy ott van még mindig nem 100% biztos, hogy használni is fogja), ami nem esne jól. Valamint most őszintén az sem, ha apám egyből arra gondolt volna, hogy ha elhagyom a házat, akkor dugni megyek. Tudjon a gyerek a védekezés fontosságáról, hogy mik a kockázatok és így tovább, legyen rá pénze/merjen kérni a szülőktől/beszélje meg velük stb. vagy azt is el tudom képzelni, hogy például kap mindig óvszert és akkor azt vigye, ha kell, legyen nála.
2020. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 Barbie1995BP válasza:
98%

Édesapám nekem is így kezelte gimis, bulizós koromban ezt a dolgot.


Hétvége közeledtével finoman emlékeztetett, hogy ugye minden feltétel adott hogy vigyázzak magamra és ha mégsem akkor a fürdőszobai szekrényben mindig találok.


Ő is kérte hogy ha lehetséges ne aludjak aznap megismert pasikkal, de ha mégis úgy döntök akkor jöjjünk haza és ne a pasihoz menjek fel, de nem tiltotta meg.


Egyébként nem volt ciki soha ez a téma, mert nem az volt hogy most akkor számoljak be neki részletesen vagy mutassam meg a táskám.

2020. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális, de sok tini lány nem tudja az óvszert felhúzni a barátjának illetve nem tudják, hogy jól húzta föl e a pasi, nem foglalkoznak vele. Ha már a lányomnak óvszert adok, akkor szeretném 100%-ban biztos lenni benne, hogy tudja is használni. Egy banánra vagy uborkára gyakoroltatnám neki a gumi felhúzását. Ez sokak szerint lehet kínos, de mindenképpen ezt csinálnám a lányommal. Sok tini, huszonéves lányokkal beszélgettem már az elmúlt évek során, és soknál azt tapasztaltam, hogy az óvszer témát meghagyják a fiúkra, ők foglalkozzanak vele. Igen ám, csak ha fiú is rosszul húzza föl, és elszakad akkor már meg is történt a baj. Sok suliban hiába van szexuális felvilágosítás, egyszerűen nem elég és nem jól csinálják, akik előadják illetve a diákok is kellemetlenül érzik magukat. Szóban kevés elmondani a dolgokat, gyakorlatban is meg kell mutatni a szerveket, orvosi modelleken illetve az óvszer felhúzását is banánon vagy uborkán. Csak az emberek nagyon prűdek és csoportban a diákok is elröhögik ezeket.
2020. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
19%
Spanom volt nagy arc. Srác jól szétszexualizálta náluk a lányát de amikor kijött a szobából és készült hazafele távozni a span odalépett hozzá és közölte hogy” 30 ezer lesz”. A nagy bulicsődörök milyen meglepett arcokat tudtak vágni.
2020. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
99%
Nekem unokahúgomnak mindig van óvszer a táskájában 14 évesen és még nem használta, nem tudom mit kell ezen itt izélni, attól még, hogy egy szülő tud gondolkodni, nem lesz perverz, vagy beteg.
2020. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
94%

Még nem kamasz a lányom, de bizony én is belerakom majd a táskájába a gumit, ha a pasija elfelejtene "felöltözni", legalább neki legyen rá esze.

Hogy csak a mi házunkban lehetnek, az szerintem is túlzás, de a kérdésben említett apuka szerintem nem perverzióból akar kérni ilyet.

31/N

2020. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
74%

34-es: és ezzel a lányát prositvá minösítette - aminek aztán elterjed a híre és a gyerek élete megy tönkre.

Tényleg nagy ötlet!

2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
29%
#37 nem hiszem, hogy igazából elkérte a harmincezret. xD ez csak egy vicc, poén. kicsit gyökér, alpári poén, de nem komolyan mondta. ha az én apám mondott volna ilyet a pasijaimnak, max röhögtünk volna egyet. nem kell mindent véresen komolyan venni, meg minden sz@ron megsértődni.
2020. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy igazából nem kérte el a 30ezret (hova gondolnak egyesek)
2020. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
27%
#34 Ez Qrvanagy. :DDD Lehet lepontozni. :))) ;)
2020. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!