Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy anyuka...

Normális, ha egy anyuka enhedi a 13 éves lányának, hogy szőrtelenítsen, mégegyszer ki legyen lövetve az egyik füle és szivacsos melltartót hordjon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 14:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Annak az anyukának ez normális. Hogy másnak nem , az kit érdekel?
2016. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, normális. Az jobb, ha csúfolják a szőrös lába miatt? Ez alapvető igényesség a lányok körében, nem baj, ha minél előbb hozzászokik. A szivacsos melltartóra nem tudok mit mondani, ezzel nem árt, ha ettől érzi jól magát, nyugodtan.
2016. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Normális! Elég baj, hogy ma divat a szőrtelenítés, pedig egészségtelen.
2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem, az a normális ha a lány gyermeke szőrös és nem engedi hogy szőrtelenítsen, hanem hagyja, hogy cikizzék emiatt az osztálytársai.

Nekem pár hónapod koromban lövettèk ki a fülem ès asszem viszonylag normális ember lett belőlem. Miért ne lövethetnè ki megint? Nem tetoválást csináltatott magának...

A szivacsos melltartó egy kicsit furi, mert még gyerek, de attól függ...

2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Szőrtelenítés normális.


A plussz fülbevaló ízlés kérdése, de semmiképpen nem erkölcstelen...:)


Melltartóba nem mindegy, hogy 3x akkora benne a melle vagy csak egy kis szivacs. Szerintem annyi kell is, utálom magamon is a simát, ha áthegyel a mellbimbóm:)

2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a szivacsos melltartó sok egy 13 éves csajnak... mondjuk ez lejet, nem az ő hibája, de manapság alig lehet olyan melltartót találni akármilyen méretben, ami rendesen tart, de nincs telerakva szivaccsal...


A többivel sztem semmi baj nincs. Sőt a szőrtelenítést támogatom is... nem feltétlen azért, mert sztem kéne, hanem mert ilyen korban már Csubakkázzák meg Kiszeltüncizik a többiek azt, akinek szőrös a lába, dúsabb a szemöldöke.

2016. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Tesóm 12 eves es szivacsos top-os melltartót hord (persze vékony szivaccsal) mert elegge nő a melle.Szerintem jobb hogy hordja minthogy csufolják a fiúk (mint a többi osztálytársát) hogy at látszik a mellbimboja a ruhán.

A szőrtelenítés is oke,ha ő igy érzi magát jól es tudja hogy nyugodtan fel vehet rövid ujjut vagy majot mert nem látszanak ki a kis szor szálak a hóna alatt. A fül lövetés sem nagy bűn,jobb mintha tetoválást akarna,mukormot,vagy hajat festeni.Nekem az a véleményem hogy nem szabad tul szigorú lenni a gyerekkel mert az sokkal rosszabb,hagyni kell hogy neha ő döntsön hogy mit szeretne,persze a szülő engedelyevel.Igy ki lehet alakítani egy bizalmas kapcsolatot szülő es gyere között.

2016. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyám is ilyen volt nem engedte hogy szőrtelenítsek , máig utálom őt ezért mert azt a sok cikizèst és megalázása amit kaptam a suliba a szőrös lábam miatt soha nem feledem.
2016. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, nem kellett volna neki engedelmeskedni :)
2016. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki, ha szőrtelenít, de persze elvárható, hogy azt se cikizzék, aki nem szőrtelenít. Ez így működik.
2016. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!