Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ki fognak tagadni. ...

A szüleim ki fognak tagadni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és lassan megölnek a szüleim.

Nagyon rossz szülők és emberek.

A fiúkhoz vonzódom és ha megtudják akkor ki fognak tagadni. Nem is bánnám ha lenne hova mennem.

De nincs. Iskolát otthagytam mert rossz iskolába mentem ahol sokat szenvedtem.

Váltani akartam de nem engedték. Mindent csak halogatnak.

Ha hozzájuk szólok annak mindig veszekedés lesz a vége.

Nem használnak az érvek.

Nem is szeretnek engem.

Most is vissza akartam/akarok menni de elszúrják.

Nem tudják hogy más vagyok de sejtik. Elég ellenszenvesek.

Ha nem is dobnak ki én így meghalok mellettük.

Van egy fiú akihez költözhetnék de ő szerelmes belém. Én viszont egy másik egy másik fiút szeretek plátói módon. Dolgozni is szívesen dolgozom bár fizikai munkát nem nagyon tudnék végezni.

Értelmiségi ember lennék de sajnos rossz helyre születtem.

Bár pihennem is kéne hogy meg ne haljak.

Koliba akartam menni hogy megszabaduljak tőlük de így ugye azt sem lehet.

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem.

Talán zavaros lett és talán majd egyesek kamunak gondolják de én tényleg segítségre szorulok és remélem hogy kapok hasznos válaszokat.



2020. aug. 24. 02:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Milyen iskolát csinálsz? Vegyèl erőt magadon ès csináld végig. Ha jól sejtem felemegvan vagy töb is? Akkor hülyeség abbahagyni így lesz valami a kezedben ha melozni mennél. Suli melett is lehet dolgozni vagy forditva sok ilyet ismerek. Nem csak árufeltöltőket...

A szüleiddel probáld rendezni a viszonyod, és NE comingout-olj.

A koli miért nem járható út?

2020. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
63%
Tudom ez egy nagy dolog/nehéz döntés de ha van egy nagyon jó barátod akiben bízhatsz akkor egy ideig költözz hhozzá ha persze megengedik.Próbáld meg elöször valami könyebb fizikai munkával...remélem azért tudtam valamit segíteni😊
2020. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Emberek! Ti normálisak vagytok? Egy szerencsétlen kétségbeesett fiú a ti segítségeteket kéri és letámadjátok? Pont nem a negatív kritikára és a bántásra volt szüksége mert valószínű abból kap eleget. Kicsit gondolkozzatok már hogy álltok egymáshoz,szerintem ha ti segítségre szorultok ti sem a bantast szeretnetek kapni.
2021. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántottam. Rávilágitok hogy butaság lenne abbahagyni a sulit.

Én is végig csináltam 1et aminek annyi hasznát sem veszem,mit homok kereskedésnek a sivatagban. És még utáltam is de ha nagyon nincs más akkor is van az.

Stb.

2021. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!