Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vélemény, tanácsok? Valakivel...

Vélemény, tanácsok? Valakivel történt már ugyanez?

Figyelt kérdés
Mit tegyek már nem bírom elviselni hogy édesanyám mindig beszól nekem vagy éppen azt gondolja hogy leszbikus vagyok azért mert nagyrészt oversized ruháim vannak, úgymond kissé “fiúsabban” öltözködök. Így érzem jól magamat, csak pár éve kezdtem el így öltözni és szeretem. De anyukám kikészít azzal hogy aggódik a szexuális irányultságomat illetően. Nagyon lehúz az önértékelésemből ezek a beszólásai annyira hogy már az van a fejemben lehet visszatérek a lányosabb stílushoz de az nem én vagyok. 19 éves vagyok, nekem kellene eldönteni hogy mit vegyek fel. Vagy nem?

2020. szept. 5. 18:00
 1/7 Unswagyolo válasza:
84%

Ültél már le megbeszélni vele a dolgot?

Illetve tényleg ugymondd jogosan aggódik vagy hetero vagy?

2020. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Full heteró vagyok
2020. szept. 5. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza anyádnak,mert nincs azzal semmi,ha fiúsan öltözködsz.Sőt örülhetne,hogy a lánya nem plázaribi. 19 évesen,meg amúgy is, mit akar befolyásolni?
2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Mi lenne ha kethetente egyszer hetvefen nocisebb ruhat vennel fel es olyankor be is jelentened anyu megyek talalkozom x y nal vagy megyek a cukiba es a fiuk igy jobban fwlrigyelnek ram. De hetkoznapokra hagyd meg a eajat mostani stilusod. Vagy ha mesz anyddal vasarolni akkor vegyel fel lanyosabbat. Szerintem csak o egonek tart. En is fius ruhakba jartam m3g sportoosba de akkor meg nem volt divat a homofobia igy nem a peszbikussag miatt aggoetak csak hogy nem igaz hogy egy szoknyat nem vagyok hajlaneo felvenni.
2020. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is jobban szerettem a farmert-pólót/garbót, ilyen idős korban. anyám meg a rakott szoknya-zsabós blúz-tűsarkú kombináció cirkuszát nyomta. nem értette meg, hogy abban nem érzem jól magamat
2020. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog megváltozni. Ha ebben érzed jól maga vedd fel ezt, csak egy jótanács: ha azért csinálod mert rejtegeti akarod az alakod mert nem szereted akkor ez még gond lesz később. És ha a leendő barátod megnézni a többi lányt ne csodálkozz. Ezt lányként mondom. Mert létezik egy átmenet a "cicamica" és a fiúsan, slamposan öltöző lány között. Csak azt akarom mondani hogy párválasztáskor ez lehet hogy gond lesz.
2020. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fiús, hanem sportos.

Ezt próbáld megmagyarázni neki: farmer, póló, pulóver, sportos női zakó stb.

2020. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!