Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a szüleitek...

Mit tennétek ha a szüleitek meg ölnék a háziállatotokat?

Figyelt kérdés

A szüleim meg ölték a macskámat, mert egyfolytában fialt. Be akartam oltatni de valahogy valami mindig közbe jött, és titokban el rendezték őt.

Reggel azzal fogadtak amikor keltem, hogy a macskámat ne keresem.


2020. szept. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos átérzem, mamának volt egy macskája, ahelyett hogy ivartalanította volna, inkább minden ellésnél megfujtotta a kölyköket...
2020. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
90%
Soha többet nem kérnék háziállatot tőlük és ha ők akarnak,nem engedném nekik.
2020. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
98%

Légyszi,megkérdezed,hogy mit csináltak vele?

Az,hogy ne keresd nem egyenértékű,azzal, hogy megölték. Bár ha vidéken laktok,akkor valószínű igen.

2020. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
3%
Nem ezt a megoldást választottam volna, de megnézném, mennyire tapsolnának a nagy állatvédők hasonló helyzetben. Vinnék pár kóbor macskát, jöhetnek?
2020. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
61%
Vigyed ahhoz, aki az anyjukat szaporította.
2020. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
54%

34


Szoval mas felelotlenseget az allatvedoknek kell mindig megoldania, ugye?

Na az ilyenek miatt, mint te tart ott a vilag, ahol.

2020. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
78%
22es aki szerint megölni egy állatot nem gond, az nem hinném hogy árvaházaknak jótékonykodik, ugyanis az érzelmileg nulla emberek nem szoktak ilyet.
2020. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Metionin ***** válasza:
100%
A büdös életben nem állnék velük szóba többé. Aljas féregnek tartom az ilyen embert.
2020. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

1#+1

Nem hiszem hogy amint lehetőségem lenne dönteni a kapcsolatról, akkor tartanám velük a kapcsolatot.

2020. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
64%

Én bosszúálló típus vagyok. Hashajtó a kajába. Ne folyamatosan, csak néha, ne jöjjenek rá, hogy direkt csinálod. Ha van ismerősöd aki rágcsálót tart, gyűjtsd össze a kakabogyókat és szórd a szobájukba, párat az ágyba. Agyfaszt kapnak. :D Fogkefe wc-be, leköpni, pisilni. Apa samponjába finoman szőrtelenítőt tenni.

Kicsinyes bosszú? Igen. De kva jó érzés a tudat. :)

2020. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!