Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendo ebben az esetben?

Mi a teendo ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lanyom 27eves , unokam 10 eves. Lanyom allandoan azt mondja le akar lepni es itt hagyni mindent. Megteheti ezt minden kovetkezmeny nelkul?

Felnevelnem a kislany nem az a baj.



2020. szept. 12. 12:47
 11/97 anonim ***** válasza:
67%
Látod ezért kellett volna 17 évesen elrángatnod abortuszra, hogy ne legyen tönkretéve 2 ember élete, az unokádé és a lányodé. Most meg szépen viselje el csak a lányod a gyerekét.
2020. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
24%
Jaja, 11. Viselje el a gyerekét. Jó kis büntetés, hát nem megérdemli, ha gyerekként meggondolatlan volt? Azt meg ki nem xarja le, hogy a 10 éves hogy éli meg, hogy az anyja depressziós....
2020. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
36%

Látod ezért kellett volna 17 évesen elrángatnod abortuszra


inkább felvilágosítani kellett volna, nem?

ez a nagymami vállalná nevelni a most 10 éves kislányt..príma

2020. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
72%

Nem kellett volna abortuszra rángatni. Senkit se kell. Ez egyéni döntés.

Honnan veszed, hogy nem volt felvilágosítva? Nekem volt az ismeretségi körömben olyan lány, aki szándékosan esett teherbe 16 évesen, mért utalta az iskolát és babázni akart. El is titkolta otthon addig, amig már esély se volt abortuszra. Ez se most volt, a gyerek is kb 16 most, egy percig nem bánta a döntését és bizony jó anyja volt mind8g is.

2020. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
80%

ok, 14-es, de ebben az esetben a depresszió nem arról árulkodik, hogy boldog.

a kérdező továbbra sem válaszol arra, hogy hol a nagylány és hol a kislány apja? ők miért nem hadba foghatóak? mi történt ebben a családban, ahol a 27 éves fiatal (!!) nő, aki akár boldog is lehetne, mégis mély depresszióba zuhant?

2020. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
24%

15!


Sehol nem volt az sem említve, hogy 10 éve depressziós lenne. A mi történt a családban kérdésre meg csak pár lehetoseg: elvesztette a munkáját és nem talál másikat, ott hagyta a parja,nehézségek vannak a gyerekkel, stb

2020. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted hol lenne a gyerek apja? 17 évesen ő bevállalta a gyereket, gondolom az apa már nem akarta ugyanígy elcs*szni az egész fiatalságát, így már azt se tudja senki merre jár
2020. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:
En mondtam neki hogy ne vetesse el! Nem akarta megtartani. Mar banom. Gyerek apja nem foglalkozik se a lanyommal se a gyerekkel. Lanyom dolgozik.
2020. szept. 12. 18:48
 19/97 anonim ***** válasza:
91%
Ja, tehát akkor valójában csak te akartad ezt a gyereket! Ezzel jól elba... rontottad mindhármotok életét! Nem csoda, hogy a lányod kiszállna abból a helyzetből, amit te erőszakoltál rá.
2020. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy hiba volt! Mar nem tudok mit csinalni. Sajnos nem ugy alltam mellette ahogy kellett volna akkor. Szerettem volna neki regen egy kistesot de en nem eshettem mar teherbe. Nagyon megorultem mikor elmondta hogy terhes. Nehez errol irni de sajnos igy van.
2020. szept. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!